Premiera Moving Out 2 – gra jest już dostępna w sprzedaży

Szalona gra o przeprowadzkach, Moving Out 2, jest już dostępna w sprzedaży na PC, konsolach Playstation 4/5, Xbox One/Series X|S oraz Nintendo Switch w polskiej wersji językowej.

[steam item = 1641700]

Moving Out 2 to ekscytująca i pełna humoru gra kooperacyjna stworzona przez studio SMG oraz DevM Games. Dzięki unikalnemu połączeniu rozwiązywania zagadek, współpracy zespołowej i elementów komediowych, Moving Out 2 oferuje niezapomniane i przyjemne doświadczenie dla graczy w każdym wieku.

Kontynuacja zachowuje podstawowe mechaniki rozgrywki, które były podstawą sukcesu pierwszej części. Gracze wcielają się w rolę profesjonalnych przeprowadzających, pomagając mieszkańcom miasta Packmore w przemieszczaniu ich rzeczy do nowych domów. Produkcja została zaprojektowana przede wszystkim do wspólnego grania (lokalnie i przez sieć!)- aż czterech graczy może współpracować, aby ukończyć cele każdego poziomu. Dostępna jest również rozgrywka dla pojedynczego gracza.

Głównym celem jest przenoszenie mebli i innych przedmiotów domowych z budynków do samochodów przeprowadzkowych w określonym limit czasu. Gracze muszą poruszać się przez coraz bardziej wymagające otoczenie, w tym domy, biura, a nawet nawiedzone posiadłości. Mechaniki oparte na fizyce dodają dodatkową warstwę złożoności, ponieważ przedmioty mogą być ciężkie, niewygodnie ukształtowane, a nawet niebezpieczne.

Moving Out 2 kładzie nacisk na znaczenie współpracy i koordynacji. Gracze muszą efektywnie komunikować się, aby opracować najlepsze podejście do każdego poziomu. Czy to przenoszenie mebli, poruszanie się w ciasnych korytarzach czy unikanie przeszkód, gracze muszą współpracować, aby osiągnąć sukces.

Produkcja zdobyła serca recenzentów na całym świecie, co zaowocowało średnią ocen na poziomie 82% (wg. Metacritic, wersja na PS5).

Gra działa również bardzo dobrze na Steam Decku, jednak ze względu na problemy z odtwarzaniem materiałów filmowych zaleca się skorzystanie z ProtonGE.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297