Świetny Breathedge oraz Poker Club są już dostępne do pobrania za darmo z Epic Games Store

Od dziś do 4 maja wszyscy użytkownicy Epic Games Store mogą bezpłatnie pobrać dwa nowe tytuły: Breathedge i Poker Club.

Breathedge zadebiutował na rynku na początku 2021 roku i cieszył się bardzo dużym uznaniem u graczy. Na platformie Steam gra zdobyła prawie 12000 ocen, z czego aż 84% z nich jest pozytywnych. 

Jak zainstalować nakładkę GE Proton na Steam Decku? – Poradnik

W grze Breathedge gracze będą musieli przetrwać w trudnych warunkach kosmicznych, walcząc z niedoborem tlenu i innymi zagrożeniami. Do dyspozycji będą mieli różne narzędzia i przedmioty, które pomogą im w przetrwaniu. Ponadto, gra oferuje humorystyczny klimat, który dodaje do niej dodatkowego smaczku. To tytuł skupiony wyłącznie na trybie dla pojedynczego gracza, co nie jest często spotykane w przypadku survivali.

Produkcja uruchamia się bez najmniejszych problemów na Steam Decku i przy średnich ustawieniach graficznych działa w 50-60 klatkach na sekundę. Testowałem ją na Protonie GE w wersji 7-55 i manualnej instalacji Epic Games Store. Posiada pełne wsparcie dla gamepada, jednak muszę przyczepić się do trochę małych napisów – zmiany ich rozmiaru nie znalazłem w opcjach.

Drugą grą, którą można bezpłatnie pobrać na Epic Games Store, jest Poker Club. To tytuł dla miłośników pokera, który oferuje wiele różnych trybów gry, w tym gry online z innymi graczami. Gra oferuje także system postępów, który pozwala odblokować różne przedmioty i nagrody.

Niestety, w ten tytuł zagracie tylko na Windowsie, bo przy próbie wczytania dowolnego trybu rozgrywki występuje błąd „Fatal Error” – prawdopodobnie z powodu systemu zabezpieczeń anticheat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zainstalować Epic Games Store na Steam Decku to zapraszam do poradnika:

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297