Aktualizacja Need for Speed Unbound Vol. 7: Drift & Drag

EA zaprezentowało dziś Need for Speed Unbound Vol. 7: Drift & Drag. Najnowsza aktualizacja czerpie inspirację z kultowej części serii Need for Speed: Underground, wprowadzając tryby Drag i rozbudowując Drift, dodając nową Ligę, kolejną Przepustkę do Prędkości, samochody i inne nowości.

Co nowego w Need for Speed Unbound Vol. 7: Drift & Drag

Nowa Liga wzbogaca doświadczenia z gry solo w trybie Free Roam, pozwalając graczom na rzucenie wyzwania innym zawodnikom i zdobywanie ich samochodów. Tryb Drift wprowadza specjalne opony poprawiające prowadzenie, a playlisty z nim związane dostępne są zarówno w trybie PVP, jak i Free Roam. Tryb Drag oferuje intensywne wyścigi, które wymagają precyzyjnej zmiany biegów i refleksu podczas zmiany pasa ruchu. Tryb ten został stworzony dla maksymalnie 4 graczy.

Need for Speed Unbound Vol. 7: Drift & Drag

Aktualizacja dodaje dwa nowe samochody idealne do wyścigów Drift i Drag: BMW M3 Competition Touring ’23 oraz Ford Mustang Dark Horse ’24. Oba pojazdy są w pełni konfigurowalne, a nowe zestawy Rare Customs oferują projekty inspirowane NFS Underground oraz współpracą ze Speedhunters.

Nowa Przepustka do Prędkości oferuje 45 poziomów zawartości do odblokowania, w tym BMW M3 Competition Touring ’23 z różnymi zestawami karoserii i bonusami PD. Przepustka do Prędkości Premium Vol. 7 zapewnia natychmiastowy dostęp do Forda Mustanga Dark Horse ’24 oraz 30 poziomów dodatkowych opcji personalizacji i tuningowych zestawów.

Aktualizację możecie sprawdzić ją już dziś na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series. Przypominam, że Need for Speed Unbound jest dostępny w ramach abonamentu EA Play i Xbox Game Pass Ultimate.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297