Alone in the Dark – nowy zwiastun prezentujący opuszczoną posiadłość Derceto Manor

Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej Derceto Manor w najnowszym zwiastunie gry Alone in the Dark. Ta opuszczona posiadłość, w której każdy skrzypiący podłogowy panel niesie ze sobą szepty złowrogiej przeszłości, kryje w swoich ciemnych korytarzach coś niepokojącego…

Podczas wstrząsającej podróży po Derceto Manor wraz z Emily Hartwood i Detektywem Edwardem Carnbym, pytania pojawiają się same: komu z tajemniczych mieszkańców można zaufać? Kto mówi prawdę, a kto ukrywa swoje prawdziwe zamiary za maską?

Nowy zwiastun „Welcome to Derceto” dostępny na YouTube wzbudza ciekawość:

Alone in the Dark to hołd dla przełomowej oryginalnej wersji, pozwalający graczom przeżyć niezapomnianą historię oczami jednego z dwóch protagonistów. Zagramy tu jako Edward Carnby, w którego wcieli się David Harboura(Stranger Things, Hellboy) oraz Emily Hartwood, zagrana przez Jodie Comer (Free Guy, Killing Eve).

Intrygująca fabuła autorstwa Mikaela Hedberga (SOMA, Amnesia: The Dark Descent), wyjątkowy design potworów stworzony przez legendarnego współpracownika Guillermo del Toro, Guya Davisa, oraz mrożące krew w żyłach melodie Doom Jazz autorstwa legendarnego Jasona Köhnena, łączą się, tworząc zimne i atmosferyczne doświadczenie survival horror.

Alone in the Dark jest obecnie rozwijane przez Pieces Interactive w Szwecji i trafi na PC, Xbox Series S/X oraz PlayStation 5 20 marca 2024 roku.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297