Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition: co nowego?

Podczas pokazu Limited Run Games, Ubisoft ogłosił wydanie Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition, które będzie dostępne od 25 czerwca na platformach takich jak PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, Amazon Luna oraz PC za pośrednictwem Ubisoft Store, Epic Games Store i Steam. Jest to sposób na uczczenie 20-lecia tej klasycznej gry.

Nowości w Grze

Wersja rocznicowa przynosi kilka istotnych ulepszeń:

  • Lepsza wydajność: Gra działa teraz w rozdzielczości 4k i 60 klatkach na sekundę.
  • Usprawnienia rozgrywki: Dodano automatyczny zapis, możliwość pomijania przerywników filmowych, pełną obsługę kontrolera oraz klawiatury i myszy, a także zapis cross-save na wszystkich platformach.
  • Tryb Speedrun: Nowy tryb dla graczy lubiących wyzwania na czas.
  • Nowe osiągnięcia: Ponad 20 nowych osiągnięć do odblokowania.
  • Galeria Rocznicowa: Zawiera nigdy wcześniej nie publikowane artworki, filmy i materiały z historii rozwoju gry.

Edycje Fizyczne i Kolekcjonerskie

Limited Run Games ogłosiło także, że zajmie się wydaniem fizycznym i edycją kolekcjonerską gry. Przedsprzedaż tych wydań rozpocznie się 12 lipca.

Dodatkowe Treści

W specjalnej edycji znajdzie się również nowa misja, która pozwoli graczom zgłębić przeszłość głównej bohaterki, Jade, i odkryć nowe nagrody kosmetyczne. Misja ta dodatkowo ujawnia szczegóły związane z nadchodzącą grą Beyond Good & Evil 2, pokazując, że Ubisoft nie zapomina o tej serii.

Więcej informacji na temat Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition można znaleźć na oficjalnej stronie: https://bgegame.com/20th-anniversary.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308