Conan Exiles – co nowego w aktualizacji Age of War – Rozdział IV?

Conan Exiles, popularna gra survivalowa osadzona w świecie Conana Barbarzyńcy, otrzymała czwartą aktualizację w ramach sezonu Age of War, wprowadzając szereg nowości i ulepszeń, które z pewnością zaciekawią zarówno weteranów, jak i nowych graczy.

Co nowego w aktualizacji Age of War – Rozdział IV?

Aktualizacja ta wprowadza wydarzenie The Siege of Al-Merayah, w którym gracze mogą zaatakować i zniszczyć w pełni destrukcyjną fortece, pokonać dowódcę inwazji Stygijczyków i odzyskać skradzione bogactwa. Jest to jedno z kluczowych wydarzeń, pozwalające na bezpośrednią konfrontację z wrogami i zdobycie cennych łupów​​.

Jedną z najbardziej interesujących nowości jest możliwość otwarcia własnej tawerny. Gracze mogą teraz urządzić swój lokal, uratować karczmarza z obozu wroga i czekać na klientów. Za odpowiednią cenę, odwiedzający mogą zostać najęci jako strażnicy lub zabawiacy.

Aktualizacja wprowadza również system Fatalities, pozwalający na brutalne końcowe ciosy w zależności od wyposażenia. Wprowadzono także The Sacred Hunt, nowe wydarzenie, w którym gracze mogą wziąć udział w poszukiwaniach championów Jhebbal Saga, Pana Bestii, odkrywając przy tym nowy obszar i tajemnicę do rozwikłania​​. Aktualizacja przynosi dodatkowo szereg ulepszeń systemu Purge, pozwalając na większą personalizację trudności oraz ulepszenia baz przed falami wrogów.

Conan Exiles - co nowego w aktualizacji Age of War – Rozdział IV?

Wprowadzone zmiany dotyczą także systemu walki i broni, a przeprojektowany system karnetu bojowego wynagradza teraz punktami doświadczenia za praktycznie każdą akcję, w tym nawet zbieranie napotkanych surowców. Pozwoli to łatwiej osiągnąć dostęp do nowych elementów kosmetycznych, które również zadebiutowały wraz z aktualizacją.

Age of War – Rozdział IV jest już dostępne na PC, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox X|S, Xbox One, a także w abonamencie Xbox Game Pass.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308