Sporo nowości w bezpłatnej aktualizacji Cult of the Lamb – Sins of The Flesh

Cult of the Lamb, gra strategiczna z motywami zarządzania kultem, szykuje się na kolejną, długo oczekiwaną bezpłatną aktualizację – Sins of the Flesh. Jej premiera została wyznaczona na 16 stycznia i będzie dostępna na PC, PlayStation 4|5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Dla osób, które jeszcze nie grały w ten tytuł przygotowano 40% zniżkę – promocja obowiązuje w dniach 16-23 stycznia. Przy okazji twórcy podzielili się informacją, że tytuł sprzedał się w zawrotnej liczbie ponad 3.5 miliona kopii od premiery w 2022 roku.

[steam item = 1313140]

Nowy system postępów oparty na grzechach

Jednym z głównych elementów aktualizacji Sins of the Flesh jest nowy system postępów oparty na grzechach. Deweloperzy z Massive Monster postanowili dodać więcej głębi i złożoności do zarządzania kultem. Teraz gracze będą mogli czerpać przyjemność z żarłocznego rytuału, budowy próżnych budowli i wprowadzania gniewnych doktryn. Każdy z tych czynów będzie prowadził ich Wyznawców na bardziej grzeszną ścieżkę. Co więcej, wprowadzono możliwość tworzenia grup Wyznawców, z których tylko najwierniejsi zostaną wcieleni w swoje nowe roli jako Uczniowie.

Nowe funkcje i ulepszenia

Oprócz systemu postępów, aktualizacja Sins of the Flesh wprowadza wiele innych zmian w grze Cult of the Lamb. Pojawią się błyszczące odchody, które będą miały specjalne efekty, takie jak zwiększona wydajność upraw i zdobywanie dodatkowego doświadczenia dla mioteł. Dodatkowo, gracze będą mieli możliwość budowania większych i lepszych budynków, które przyczynią się do ułatwienia i przyspieszenia wykonywania obowiązków oraz poprawienia automatyzacji procesów w kultywacji.

Przy obietnicy wprowadzenia „aktualizacji seksualnej”, deweloperzy stworzyli nowy system reprodukcji dla Wyznawców. Kiedy dwóch wyznawców darzy się miłością, istnieje szansa, że znajdą jajo, które będą musieli opiekować się, aż wykluje się z niego nowe stworzenie. Te potomstwo będzie miało możliwość złożenia przysięgi wierności kultowi.

Sins of the Flesh wprowadzi również wiele nowych przedmiotów i strojów do gry Cult of the Lamb. Jednym z nich jest nowa broń – Blunderbuss, która zadaje dużo obrażeń na krótkim dystansie lub pozwala na precyzyjne oddawanie strzałów na dalekie cele po naładowaniu. Wprowadzono również nowe stroje, które gracze będą mogli tworzyć w nowym budynku.

Oprócz głównych zmian, aktualizacja Sins of the Flesh wprowadza również dodatkowe elementy do gry Cult of the Lamb. Gracze będą mogli cieszyć się większą ilością misji, nowymi zasobami do zdobycia oraz szeregiem poprawek, które poprawią ogólną jakość rozgrywki.

Cult of the Lamb zdobył dużą popularność od swojej premiery i zyskał miliony fanów na całym świecie. Aktualizacja Sins of the Flesh jest dowodem na to, że twórcy gry słuchają swojej społeczności i starają się dostarczyć im nową i ekscytującą zawartość.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297