Dying Light 2 Stay Human – nowości z okazji Roku Smoka

Wrocławski deweloper, znany z tworzenia gier z pasją i zaangażowaniem, pożegnał Rok Królika, przygotowując się na przyjęcie Roku Smoka. W ramach tej zmiany, od 8 do 19 lutego, gracze Dying Light 2 Stay Human mogą cieszyć się specjalnie przygotowanymi atrakcjami. Są to m.in. Smocze Błogosławieństwa, czyli codziennie zmieniające się korzyści urozmaicające rozgrywkę.

Misje i nagrody w Roku Smoka

Na mapie gry pojawiają się specjalne misje ratunkowe, które angażują zarówno espeków, jak i ocalonych. Za ich wykonanie gracze otrzymują Czerwone Koperty wypełnione nagrodami. Ponadto, zbierając te koperty, uczestnicy mogą zdobyć elementy Pakietu Smoczego Wojownika, a także skorzystać z darmowego ekwipunku dostępnego dzięki Azylowi Pielgrzyma oraz dropom na Twitchu.
Zestaw będzie również dostępny do kupienia z poziomu gry w późniejszym czasie za równowartość 500 punktów waluty DL.

Dalsze świętowanie i wsparcie społeczności

Rozpoczęcie Roku Smoka to także inauguracja miesiąca świętowania Drugiej Rocznicy Dying Light 2 Stay Human. Techland zapowiada więcej niespodzianek, o których z pewnością poinformujemy.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308