Dying Light 2 Stay Human Reloaded Edition – nowa edycja gry i broń palna!

Techland kontynuuje swoje wieloletnie wsparcie dla Dying Light 2 Stay Human. Nowa wersja gry, nazwana Reloaded Edition jest już dostępna i wprowadziła do rozgrywki elementy, które z pewnością zainteresują zarówno dotychczasowych fanów serii, jak i nowych graczy. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie wprowadzenie wyczekiwanej broni palnej, które otwiera przed graczami kolejne możliwości przy eliminacji hord zombie.

Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje oraz standardowo płatne DLC Bloody Ties, co czyni tę edycję najbardziej kompletną wersją gry.

Aktualizacja Broń Palna w Dying Light 2 Stay Human

Najnowsza darmowa aktualizacja, znana jako Broń Palna, jest największą w historii gry i odpowiada na długo oczekiwane przez społeczność wprowadzenie możliwości strzelania do przeciwników. Mimo dodania broni palnej, gra zachowuje charakterystyczny klimat i nie odchodzi od swojego pierwotnego gatunku. Oprócz nowych możliwości bojowych, aktualizacja wprowadza również wspólne misje dla ocalonych, tablice zadań oraz ulepszenia graficzne. Fabuła gry zostanie wzbogacona o powrót kilku znaczących postaci z pierwszej części.

Dying Light 2 Stay Human Reloaded Edition - nowa edycja gry i broń palna!

Darmowy weekend z Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition oraz rocznicowe wydarzenie

Gracze PC mają okazję wypróbować Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition podczas darmowego weekendu na Steamie, trwającego od 22 do 26 lutego. Postępy w grze zostaną zachowane w przypadku zakupu pełnej wersji, która będzie dostępna z 50% zniżką na PC i konsolach.

Dodatkowo, społeczność gry będzie świętować drugą rocznicę premiery serią specjalnych zleceń dostępnych w grze. Wydarzenie to potrwa od 22 lutego do 7 marca.

Dying Light 2 Stay Human Reloaded Edition - nowa edycja gry i broń palna!
Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308