EA SPORTS FC ogłasza 12. członków Drużyn Roku (TOTY) oraz Honorowe Wyróżnienia

EA SPORTS FC podzieliło się najlepszymi zawodnikami i zawodniczkami wybranymi przez społeczność w ramach plebiscytu Drużyna Roku – zwycięska dwójka jest już dostępna w grze!

[steam item=2195250]

Christiano Ronaldo oraz Alexandra Popp zwyciężyli w EA Sports FC Team of the Year


Wyróżnionym piłkarzem spośród mężczyzn, który znalazł się w drużynie roku, jest utalentowany Cristiano Ronaldo. Jego imponujący dorobek obejmuje aż 50 zdobytych bramek, co jest wyjątkowym osiągnięciem w świecie piłki nożnej. Ronaldo, zawsze kojarzony z doskonałością i profesjonalizmem, potwierdził swoją niezwykłą formę, co zaowocowało zaszczytnym tytułem 12. Zawodnika Roku.

EA Sports FC Zawodnicy roku

Wśród kobiet na szczególne wyróżnienie zasłużyła Alexandra Popp, utalentowana zawodniczka uczestnicząca w rywalizacji w lidze Mistrzyń UEFA. Jej umiejętności, determinacja i wkład w drużynę zostały docenione, co zaowocowało miejscem w elitarnym gronie wyróżnionych sportowców. Alexandra Popp stała się nie tylko symbolem sukcesu indywidualnego, lecz także dowodem na to, jak znaczący wkład można wnosić do rozwoju żeńskiego futbolu.

EA Sports FC – Honorowe wyróżnienia

Dodatkowo, EA SPORTS wyróżniła również zawodników, którzy znaleźli się w czołówce Drużyny Roku. W ramach Honorowego Wyróżnienia. Gracze zostaną nagrodzeni unikalnymi przedmiotami specjalnymi, które, choć nieco różnią się od standardowych przedmiotów TOTY, nadal posiadają odpowiednie statystyki. Wspomniane bonusy są już dostępne w grze EA SPORTS FC.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297