Fate/Samurai Remnant DLC Vol.1 – pierwszy dodatek już dostępny

KOEI TECMO Europe, we współpracy z Omega Force, TYPE-MOON oraz Aniplex Inc., zaprezentowało pierwszy dodatek DLC do gry akcji RPG, Fate/Samurai Remnant, dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC przez Steam. Dodatek Record’s Fragment: Keian Command Championship wprowadza nowe elementy fabuły i postacie, umożliwiając graczom udział w turnieju z największymi wojownikami świata Fate.

W DLC, szef Babyloni-ya zaprasza Mistrzów i Sługi do areny, ogłaszając start Mistrzostw Keian Command. Gracze mogą sterować różnymi postaciami, w tym nową, grywalną Rider, eksplorując turniej z różnych perspektyw. Nowe scenki między meczami odkrywają więcej o postaciach, a zwycięstwo w turnieju odblokowuje unikalne zakończenia dla każdej drużyny.

Do turnieju dołącza nowy Sługa, Boski Duch Ibuki-Douji, który może zostać bezpośrednio kontrolowany przez graczy w zależności od wybranej drużyny. Spełnienie określonego warunku pozwala na rekrutację Ibuki-Douji oraz szefa Babyloni-ya jako Buntowniczych Sług w głównej kampanii.

Fate/Samurai Remnant jest oferowane w edycji Standardowej i Cyfrowej Deluxe, ta druga zawiera grę, cyfrowy artbook, ścieżkę dźwiękową, sezonowy przepust z trzema zestawami DLC oraz bonusowy przedmiot „Hallowed Relic Sword Mountings”. Dostępna jest również wersja demo gry, pozwalająca na przeniesienie zapisanych danych do pełnej wersji.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297