Frostpunk 2 – data premiery, edycja Digital Deluxe oraz Game Pass

11 bit studios ogłosiło datę premiery swojej najbardziej oczekiwanej gry – Frostpunk 2. Kontynuacja oryginalnej produkcji o przetrwaniu społeczeństwa ma trafić na PC już 25 lipca i jest już dostępna do przedsprzedaży. Edycja Digital Deluxe, także dostępna w przedsprzedaży od dzisiaj, oferuje dostęp do siedmiodniowego beta testu w kwietniu, który obejmie specjalny fragment trybu piaskownicy.

Frostpunk 2 - data premiery, edycja Digital Deluxe oraz Game Pass

Przedsprzedaż Frostpunk 2

Zarówno podstawowa wersja gry Frostpunk 2 (159,99 zł) jak i edycja Digital Deluxe (259,99 zł) są dostępne w przedsprzedaży od dzisiaj na platformie Steam oraz w sklepie Microsoft. Dodatkowo, edycja Digital Deluxe na Steamie objęta jest 10-procentową zniżką.

Zawartość edycji Digital Deluxe Frostpunk 2

  • Podstawowa wersja gry
  • Siedmiodniowy dostęp beta do części trybu Sandbox w kwietniu
  • Trzy płatne DLC po premierze
  • Dostęp do trybu fabularnego na 72 godziny przed oficjalną premierą
  • Cyfrową nowelę Warm Flesh, będącą fragmentem nadchodzącej antologii książek Frostpunk
  • Cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową
Frostpunk 2 - data premiery, edycja Digital Deluxe oraz Game Pass

Jaką grą będzie Frostpunk 2?

Frostpunk 2 pogłębia postapokaliptyczną tematykę, na której opierał się jej poprzednik, zapewniając graczom jeszcze bardziej wymagające realia i skomplikowane dylematy społeczne w ramach rozrastającego się miasta. Rozszerzając zakres i każdy aspekt mechanik gry, Frostpunk 2 podnosi stawkę, prowadząc miasto i jego mieszkańców w niepewną przyszłość. Napięcie w grze wzrasta wraz z wprowadzeniem różnych frakcji w murach miasta, które walczą o lojalność obywateli.

Zaznaczcie w kalendarzach datę premiery Frostpunk 2 – gra pojawi się na PC oraz w usłudze PC Game Pass 25 lipca. W późniejszym czasie tytuł zostanie również wydany na konsole i będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297