Ghostrunner 2 – sporo nowości w dodatku Dragon Pack

Ghostrunner 2 wzbogacił się o nowe treści dzięki wydaniu dodatku Dragon Pack. Krakowskie studio One More Level we współpracy z wydawnictwem 505 Games, przedstawiło graczom najnowszą darmową aktualizację, wprowadzającą tryb Roguerunner.exe. Oferuje on serię wyzwań, które wymagają od graczy nie tylko zręczności, ale i mistrzowskiego opanowania kombinezonu wingsuit. Dodatek wprowadza piąty etap zmagań w stylu roguelike, a także nowych przeciwników i przeszkody parkourowe.

Ghostrunner 2 - sporo nowości w dodatku Dragon Pack

Szymon Bryła, szef studia One More Level, wyraził swoje zadowolenie z zaangażowania społeczności graczy, którzy nieustannie dążą do osiągania coraz lepszych wyników w trybie Roguerunner.exe. Studio, odpowiadając na oczekiwania graczy, wprowadziło również zmiany w trybie hardcore, mające na celu odświeżenie i rozbudowanie formuły zabawy. Bryła podkreślił również, że projektowanie nowych wyzwań sprawia twórcom tyle samo satysfakcji, co graczom ich pokonywanie.

Link do nowego zwiastuna znajdziecie tutaj.

Oprócz trybu Roguerunner.exe, Dragon Pack wprowadza również zestawy inspirowane Rokiem Smoka, zmieniające wygląd miecza, rękawic oraz motocykla, którym porusza się główny bohater, Jack. W skład dodatku wchodzą:

  • QiKieł (miecz i rękawice)
  • QiKosmos (miecz i rękawice)
  • QiŁuskowaty (miecz i rękawice)
  • Projekt Qi (motocykl)

Dodatek Dragon Pack jest dostępny za około 20 PLN, a także jako część przepustki sezonowej, kosztującej 89 PLN, która obejmuje cztery dodatki oraz specjalny tryb rozgrywki. Deweloperzy zaprezentowali również plany dalszego rozwoju gry, w tym dodanie chińskiego dubbingu, co ma na celu przyciągnięcie do produkcji graczy z Chin.

Ghostrunner 2 zadebiutował na rynku 26 października i jest dostępny na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Gra została ciepło przyjęta przez recenzentów i graczy, co potwierdzają wysokie oceny na metacritic.com.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308