Gothic powraca na Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej!

THQ Nordic potwierdziło plotki i oficjalnie zapowiedziało wydanie klasycznego Gothica z oryginalnym polskim dubbingiem na konsolę Nintendo Switch. Premiera tej oczekiwanej edycji odbędzie się 28 września 2023 roku również w wersji pudełkowej!

Dla tych, którzy są ciekawi, jakie poprawki zostaną wprowadzone w tej wersji, THQ Nordic opublikowało listę naprawionych błędów i ulepszeń. Wśród nich znajdują się m.in. poprawki AI, takie jak lepsze zachowanie postaci niezależnych oraz orków. Dodatkowo wprowadzono szereg korekt, które zniwelowały problemy blokujące postępy fabularne w misjach czy interakcjami z postaciami.

Wszystkie szczegóły dotyczące wprowadzonych poprawek można znaleźć tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem to możesz złożyć już zamówienie przedpremierowe w oficjalnych sklepach:
THQ Nordic Vienna Store

https://www.gameware.at

https://eu.store.thqnordic.com/en/

Wysyłka pudełka jest normalnie realizowana dla Polski.

Premiera klasycznego Gothica to świetna okazja dla posiadaczy Nintendo Switch, aby zapoznać się z tym kultowych RPGiem, zwłaszcza, że na tej platformie zdecydowanie brakuje takich tytułów.

Nie możemy się doczekać, aby ponownie zanurzyć się w mrocznym świecie Gothica, tym razem w pełnej polskiej wersji językowej na Nintendo Switch!

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297