Homeworld 3 zaprezentowany na Gamescom 2023 – sprawdź najnowsze informacje

Nowa odsłona Homeworld 3 zaprasza graczy do epickich bitew w kosmosie. Fabuła rozwija się w galaktycznej skali, a ty kontrolujesz flotę, stawiając czoła wrogom.

[steam item = 1840080]

Zyskujesz kreatywną swobodę taktyczną, wykorzystując megality, czyli potężne wraki kosmiczne, by zaskoczyć wrogów lub uciec przed nimi. Wykorzystaj teren 3D do tworzenia pułapek i taktycznych manewrów. Atakuj frontalnie lub z innych kierunków, uwzględniając zasłony i widoczność w pełni zasymulowanej balistyki. Twoja flota przetrwa z misji na misję, a skomunikowane informacje piloci przekazują w bitwach.

Nowoczesna technologia pozwala na zachowanie charakterystycznego stylu artystycznego Homeworld, nadając niesamowitej skali i efektom wizualnym jeszcze większego wrażenia. Gra oferuje tryb multiplayer i kampanię dla pojedynczego gracza.

Premiera została wyznaczona na luty 2023 na PC – gra Homeworld 3 będzie dostępny do kupienia na Steam oraz Epic Games Store.


Paweł Mikulski
Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 270