Kolejna porcja darmowych gier na Epic Games Store – Kangurek Kao (2022) oraz Horizon Chase Turbo

W tym tygodniu wjeżdża Kangurek Kao (2022) oraz Horizon Chase Turbo, czyli bardzo solidna platformówka oraz przyjemne zręcznościowe wyścigi stylizowane na produkcję rodem z automatów.

Kangurek Kao to platformówka utrzymana w stylu klasycznych gier zręcznościowych niczym z konsol PlayStation 2. Piękna, kolorowa oprawa wizualna, ciekawie zaprojektowane poziomy oraz solidny system walki to największe zalety tej produkcji. Gra posiada pełną polską wersję językową, co zapewne bardzo ucieszy zwłaszcza najmłodszych graczy. Nie miałem jeszcze możliwości wypróbować gry w wersji ze sklepu Epic Games Store, ale ta dostępna na Steam działała bardzo przyzwoicie.

Aktualizacja: gra ma problem z pakietami Visual C++. Poniżej znajdziesz poradnik jak go łatwo naprawić:

Horizon Chase Turbo to arcade w najczystszej postaci. Bardzo dynamiczna produkcja ubrana w mocno stylizowaną oprawę graficzną, która od cieszy się sporym uznaniem u graczy. Z ponad 3400 recenzji na Steam, aż 95% jest pozytywnych. Oprócz rozbudowanej kampanii single player znajdziecie tutaj nieco już zapomniany tryb podzielonego ekranu (split screen) maksymalnie dla 4 osób. Horizon Chase Turbo powinien bezproblemowo działać na Steam Decku.

Paweł Mikulski
Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 270