Kona II: Brume jest już dostępna na PC i konsolach

Kona II: Brume zabiera nas w podróż do wioski górniczej w Północnej Kanadzie, która została sparaliżowana przez tajemniczą mgłę. To właśnie tutaj, w roli detektywa Carl Fauberta, będziemy musieli odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania i zmierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nami Brume.

Kona II: Brume zgrabnie łączy wątki detektywistyczne z intrygującą fabułą

W trakcie rozgrywki będziemy mieli okazję zwiedzić rozległe tereny fikcyjnej krainy Manastan. Będziemy musieli przetrwać w wiosce, która przypomina teraz miejsce po apokalipsie. Przeszukujemy drewniane chatki, eksplorujemy okoliczne lokalizacje na naszym zaufanym psim zaprzęgu i nawigujemy po zamrożonych jeziorach. Odkrywanie tajemnic tego miejsca to kluczowy element rozgrywki.

Aby zrozumieć i odkryć sekrety Brume, będziemy musieli przeprowadzić śledztwo. Warto śledzić wskazówki i znaleziska ze szczególną uwagą. Dziennik Carla Fauberta będzie nieocenionym narzędziem, pozwalającym wykorzystać nasze umiejętności detektywistyczne.

W Kona II: Brume będziemy mieli wiele okazji do głębszego zanurzenia się w bogatą historię, która odkrywa się stopniowo z każdym krokiem, jaki podejmujemy. Znajdziemy tu liczne przedmioty, listy i dokumenty, a narrator opowie historię naszej podróży po Manastanie.

Czeka nas tu również walka o przetrwanie

Przygotuj się również na walkę o przetrwanie. Brume jest bezlitosna, niesie ze sobą mroźne zamiecie, niebezpieczne dzikie zwierzęta i koszmary, które przyprawiają o dreszcze.

Kona II: Brume to może być naprawdę solidna propozycja dla miłośników gier przygodowych z elementami akcji i survivalu. Gra jest już dostępna na wielu platformach platformach, w tym PlayStation 4|5, Xbox One/Series X|S, Nintendo Switch i PC (Steam). Powinna działać również przyzwoicie na Steam Decku.


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297