Kupiłeś właśnie PlayStation 5? Weź udział w ciekawym konkursie! Kampania promocyjna „Twórz wspomnienia z PlayStation”.

Sony ogłosiło rozpoczęcie nowej kampanii promocyjnej „Twórz wspomnienia z PlayStation”. W ramach tej inicjatywy, osoby które zakupią konsolę PlayStation 5 w okresie od 16 maja do 16 czerwca 2024 roku u wybranych partnerów handlowych, będą mogły wziąć udział w specjalnym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. W okresie od 16 maja do 16 czerwca 2024 roku, należy zakupić konsolę PlayStation 5 u jednego z oficjalnych partnerów akcji, którymi są empik.pl, Media Expert, Media Markt, Euro RTV AGD oraz x-kom.
  2. Dowód zakupu należy zarejestrować na oficjalnej stronie konkursu.
  3. Uczestnicy mają za zadanie opisać swoje najlepsze wspomnienia związane z grami i zabawami na konsolach PlayStation. Najbardziej kreatywne, wzruszające i szalone historie zostaną nagrodzone.
Kupiłeś właśnie PlayStation 5? Weź udział w ciekawym konkursie! Kampania promocyjna "Twórz wspomnienia z PlayStation".

Nagrody

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody, które podniosą jakość rozgrywki na PlayStation 5:

  • 3x PlayStation Portal: Przenośne urządzenie dla PlayStation 5, umożliwiające strumieniowanie rozgrywki z konsoli przez WiFi
  • 5x PlayStation PULSE Explore: Douszne słuchawki bezprzewodowe, zapewniające realistyczne dźwięki dzięki magnetycznym przetwornikom przestrzennym.
  • 20x karta podarunkowa PlayStation Store o wartości 100 zł

Szczegóły akcji

Szczegółowe informacje dotyczące akcji, w tym regulamin oraz formularz kontaktowy, znajdują się na oficjalnej stronie akcji: https://wspomnienia-ps.pl.

Podsumowanie

Kampania „Twórz wspomnienia z PlayStation” może być naprawdę ciekawą propozycją dla nowych posiadaczy konsoli – zadanie nie jest trudne, a wynagradza pomysłowość i kreatywność. Pula nagród jest dość spora, więc zdecydowanie warto dać sobie szansę.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297