Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości – Premierowy Zwiastun

Przedstawiciele Warner Bros. Games i DC udostępnili zwiastun premierowy nadchodzącej gry Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości (Suicide Squad: Kill the Justice League) autorstwa renomowanego Rocksteady Studios. Gra, będąca strzelanką z perspektywy trzeciej osoby, obiecuje niezapomniane doznania dla miłośników kooperacji, ale również osoby szukające samotnej rozgrywki powinny znaleźć tu wiele ciekawych rozwiązań.

[steam item = 315210]

W nowym zwiastunie zobaczymy Harley Quinn, Deadshota, Kapitana Boomeranga i Kinga Sharka walczących w Metropolis z potężnymi siłami Brainiaca. Gracze staną w obliczu epickich bitew, zmierzając do pokonania najważniejszych superbohaterów z uniwersum DC – Ligi Sprawiedliwości.

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego zwiastuna:

Suicide Squad: Kill the Justice League – data premiery i wczesny dostęp dla posiadaczy Deluxe Edition

Premiera gry Suicide Squad: Kill the Justice League jest zaplanowana na 2 lutego 2024 r. Osoby decydujące się na przedsprzedaż Deluxe Edition zyskają do 72 godzin wcześniejszego dostępu, już od 30 stycznia 2024 r.

Gra trafi do sprzedaży 2 lutego 2024 r. na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz komputery PC (na platformach Steam i Epic Games Store). Wersja na Epic Games Store (PC) będzie dostępna 5 marca 2024 r. Przedsprzedaż jest już dostępna na wszystkich platformach.

Aby dowiedzieć się, jak Amanda Waller zwerbowała członków „legionu samobójców” na tę niebezpieczną misję, zapraszamy do zapoznania się z oficjalną serią komiksów Suicide Squad: Kill Arkham Asylum. Komiksy można zamówić już teraz w przedsprzedaży, a 6 lutego 2024 r. będą dostępne w wybranych sklepach z komiksami i internetowych punktach sprzedaży.

Szczegóły na temat komiksów znajdziesz na oficjalnej stronie SuicideSquadGame.com

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308