Lords of the Fallen – Boss Rush i Xbox Game Pass

Firma CI Games przygotowała dla graczy Lords of the Fallen kolejną niespodziankę. Najnowsza aktualizacja, „Clash of Champions” wprowadza dwa zupełnie nowe tryby boss rush, które z pewnością przypadną do gustu fanom tej mrocznej gry RPG akcji. Aktualizacja, podobnie jak wszystkie poprzednie, jest oczywiście dostępna za darmo.

Nowe tryby Boss Rush

„Clash of Champions” wprowadza dwa tryby boss rush, dostępne w punktach Vestige. Pierwszy z nich, „Echoes of Battle”, umożliwia graczom ponowne stawienie czoła wcześniej pokonanym bossom, takim jak Ellianne the Starved, Congregator of Flesh czy Radiant Sentinel. Drugi tryb, „Crucible”, to seria sześciu starć z wybranymi przeciwnikami, które muszą zostać pokonane na jednym życiu. Zwycięstwo w trybie „Crucible” nagradza graczy walutą kapliczek (Shrine Currency) oraz ekskluzywnymi kolorami zbroi. Oba tryby boss rush można uruchomić solo lub z towarzyszem online.

Lords of The Fallen dołącza do abonamentu Xbox Game Pass

Premiera aktualizacji „Clash of Champions” zbiega się z debiutem „Lords of the Fallen” w abonamencie Xbox i PC Game Pass. Dzięki temu jeszcze więcej graczy będzie miało okazję zanurzyć się w mroczny świat tej gry i spróbować swoich sił w nowych trybach boss rush.

Poprawki Wydajności

Oprócz nowych trybów, aktualizacja „Clash of Champions” zawiera liczne poprawki wydajnościowe, które mają na celu poprawienie stabilności gry i zapewnienie płynniejszej rozgrywki. Wprowadzone zmiany są efektem licznych aktualizacji, które CI Games systematycznie wprowadzało od premiery gry.

„Clash of Champions” jest kontynuacją wsparcia popremierowego, które CI Games rozpoczęło wersją 1.5 – „Master of Fate”. Ta kwietniowa aktualizacja zamknęła zaplanowaną roadmapę rozwoju gry, obejmującą 30 patchy i dodatków, które znacząco poprawiły wydajność, stabilność, balans gry oraz wprowadziły wiele nowej zawartości.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297