Master of Fate – duża aktualizacja 1.5 do Lords of The Fallen

Studio CI Games zaprezentowało najnowszą, darmową aktualizację 1.5 do gry Lords of the Fallen o nazwie Master of Fate. Jest to kulminacja trwającego od premiery procesu rozbudowy i optymalizacji gry, w ramach której wprowadzono łącznie 30 ulepszeń. Aktualizacja ta dostępna jest na platformach PC, Xbox Series S/X oraz PlayStation 5, a jednocześnie stanowi ostatni etap w planowanym po premierze rozwoju gry.

Kluczowe zmiany i nowości

Ostatnia duża aktualizacja serii przynosi szereg znaczących usprawnień. Wprowadzone zmiany obejmują m.in. poprawę wydajności, optymalizację oraz stabilność gry. Zmodyfikowano także balans poziomu trudności, co było odpowiedzią na prośby społeczności graczy. Rozwój zawartości nie ograniczał się jednak tylko do aspektów technicznych, lecz także objął wprowadzenie nowych wątków fabularnych, zadań oraz zestawów ekwipunku.

Wprowadzone aktualizacje, jak „Season of the Bleak”, „Trial of the Three Spirits”, czy „Way of the Bucket”, rozszerzyły narracyjne i zadaniowe aspekty gry. Dodano także nowe zestawy broni i pancerzy, jak również sekretne umiejętności dla broni bossów, które wpłynęły na urozmaicenie rozgrywki. Ulepszono również starcia z bossami, dodając nowe zestawy ruchów i ciosów.

Master of Fate Lords of The Fallen

System modyfikatorów rozgrywki

Jedną z najbardziej innowacyjnych funkcji, wprowadzonych w aktualizacji Master of Fate, jest zaawansowany system modyfikatorów rozgrywki. Gracze mogą teraz korzystać z siedmiu różnych modyfikatorów, które pozwalają na dostosowanie gry do indywidualnych preferencji – od łatwiejszych wyzwań po te znacznie trudniejsze. System ten umożliwia między innymi losowanie przeciwników, zmianę ich zagęszczenia, a także grę w trybie permanentnej śmierci.

Zakończenie cyklu rozwoju gry

Jak wyjaśnił Saul Gascon, Producent Wykonawczy i Szef Studia HEXWORKS, wersja 1.5 oraz Master of Fate to zakończenie ambitnego planu rozwoju gry, którego realizacja była możliwa dzięki wsparciu społeczności graczy. „Lords of the Fallen” dzięki tym zmianom stało się lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Promocja na Lords of The Fallen – 50% zniżki na PC i PlayStation 5

W ramach celebracji premiery Master of Fate, CI Games ogłosiło specjalne promocje na grę. Użytkownicy PlayStation mogą obecnie nabyć „Lords of the Fallen” z 50% zniżką. Podobna oferta zostanie również udostępniona na platformie Steam od 29 kwietnia, zarówno dla wersji standardowej, jak i edycji Deluxe.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297