Nowy zwiastun Banishers: Ghosts of New Eden obiecuje głęboką opowieść o miłości, śmierci i poświęceniu

Focus Entertainment i francuskie studio DON’T NOD zaprezentowalo najnowszy zwiastun ich nadchodzącej gry RPG Banishers: Ghosts of New Eden.

Kluczowym elementem zaprezentowanym w zwiastunie jest zarys fabuły, która koncentruje się na losach dwójki banisherów – Antei Duarte i Reda Mac Raith. Duet ten działa jako doświadczeni łowcy duchów, którzy przybywają do New Eden, aby walczyć z złośliwymi duchami i odkryć tajemnicę dręczącego miasto przekleństwa.

Tragizm losu sprawia, że Antea ginie, stając się tym, czego zawsze się obawiała – duchem. Ta dramatyczna zmiana rzuca cień na ich misję, zmuszając Reda do podjęcia decyzji, czy kontynuować walkę, czy też zrobić wszystko, aby przywrócić Anteę do życia, nawet kosztem naruszenia ich ślubowania.

Mechanika gry i unikalne możliwości postaci

Gra obiecuje zróżnicowane doświadczenia związane z prowadzeniem obu postaci. Gracze będą mieli okazję wykorzystywać zarówno zdolności duchowe Antei, jak i potężny arsenał Reda w trakcie walki z nadprzyrodzonymi siłami. Każda z postaci oferuje unikatowy styl gry, co dodatkowo podkreślają indywidualne umiejętności i możliwość ulepszania ekwipunku.

Skutki decyzji gracza

Twórcy podkreślają, że Banishers: Ghosts of New Eden to tytuł, w którym każda decyzja ma realny wpływ na świat gry i losy postaci. Oznacza to, że gracze będą mogli doświadczyć różnych ścieżek narracyjnych w zależności od podejmowanych wyborów.

Data premiery i platformy docelowe

Banishers: Ghosts of New Eden będzie dostępne na platformy PlayStation 5, Xbox Series oraz PC, za pośrednictwem platformy Steam 7 listopada 2023 roku. Chętni mogą już teraz złożyć zamówienie przedpremierowe.


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297