Nowy zwiastun TEKKEN 8 i zaproszenie do bety

Bandai Namco zapowiedziało zamknięte testy dla gry TEKKEN 8, które rozpoczną się już 20 października. Dostępne będą na platformach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Zarejestrować można się już teraz, odwiedzając stronę https://beta.bandainamcoent.eu/cb/tekken-8-closed-beta-test.

TEKKEN 8 – co przyniesie zamknięta beta?

Podczas zamkniętych testów TEKKEN 8 gracze będą mogli przetestować rozgrywkę online, uzyskując możliwość rywalizacji z innymi graczami niezależnie od wybranej przez nich platformy. Dodatkowo, uczestnicy testów będą mieli okazję poznać TEKKEN Fight Lounge – interaktywną salę gier, w której gracze mogą komunikować się ze sobą, korzystać z nowych funkcji oraz trybów rozgrywki. W TEKKEN Fight Lounge można tworzyć własne avatary, ustalać mecze oraz korzystać z różnorodnych trybów gry dostępnych w czterech obszarach: Battle Area, Customization Shop, TEKKEN DOJO i Beach Area. Ciekawostką jest powrót lubianej minigry z TEKKEN 3 – Tekken Ball.

W zamkniętej becie TEKKEN 8 gracze będą mogli korzystać tylko z funkcji Battle Area oraz Customization Shop, pozostałe obszary zostaną ujawnione w późniejszym czasie.

TEKKEN 8 – nowy zwiastun prezentujący postać Fenga

Kto dołączy do walki?

Testy beta TEKKEN 8 zaoferują 19 postaci, w tym wiele powracających ulubieńców oraz nowych bohaterów. Wśród nich znajdą się m.in. Jin, Kazuya, Jun, Paul, Law oraz nowe postacie: Azucena, Raven i niedawno zaprezentowany Feng. Gracze będą mogli także odkrywać różnorodne środowiska, takie jak Urban Square, Yakushima, Rebel Hangar oraz nowa arena Ortiz Farm.

Aby zagrać w betę na konsolach Playstation 5 oraz Xbox Series X/S nie są wymagane abonamenty do rozgrywki w sieci. Więcej informacji znajdziecie znajdziecie tutaj.

Harmonogram testów:

  • 11 października, 09:00 CEST – Zakończenie rejestracji.
  • 18 października, 09:00 CEST – Wybrani testerzy otrzymają kody.
  • 20 października, 10:00 CEST – Start testów beta.
  • 21 października, 10:00-13:00 CEST – Przerwa techniczna.
  • 23 października, 09:00 CEST – Koniec testów beta.

Paweł Mikulski
Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 270