Nvidia GeForce RTX 4070 SUPER jest już dostępny w sklepach! Najbardziej opłacalna karta graficzna do 1440p?

Zainteresowani już od dziś mogą udać się do sklepu po GeForce RTX 4070 SUPER, którego ceny zaczynają się od 2999 zł. Karty te wyróżniają się o 20% większą liczbą rdzeni w porównaniu z modelem GeForce RTX 4070, co sprawia, że doskonale sprawdzają się podczas gry w najnowsze tytuły przy maksymalnych ustawieniach w rozdzielczości 1440p.

W grach o największych wymaganiach graficznych GeForce RTX 4070 SUPER osiąga wydajność przewyższającą nawet model GeForce RTX 3090, przy jednoczesnym niższym zużyciu energii. Dzięki zastosowaniu technologii DLSS 3, karta ta osiąga nawet 1,5-krotnie większą ilość klatek na sekundę.

GeForce RTX 4070 SUPER to doskonała opcja dla miłośników gier oraz twórców, którzy chcą podnieść swoje doświadczenia wizualne na nowy poziom. Jeśli jesteś posiadaczem wcześniejszych modeli, takich jak GeForce RTX 3070 czy RTX 2070, ta karta stanowi znakomitą modernizację, umożliwiając przekroczenie bariery 100 klatek na sekundę w wielu wymagających grach przy rozdzielczości 1440p – popularnej wśród graczy z uwagi na korzystny stosunek ceny, wydajności i jakości obrazu.

NVIDIA udostępniła również nowy sterownik Game Ready, dostosowany do obsługi nowego modelu karty. Sterownik ten nie tylko zapewnia optymalną wydajność, ale również przygotowuje graczy na nadchodzącą grę Palworld, która 19 stycznia wejdzie w fazę wczesnego dostępu, oferując wsparcie dla technologii DLSS 2.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297