Playstation Plus na luty 2024 – Foamstars, Rollerdrome i Stellrising

Sony opublikowało na Twitterze listę gier, które trafią do abonentów Playstation Plus w lutym 2024. Zestaw jest całkiem interesujący, bo znajdziemy w nim premierowy tytuł od Square Enix, ciekawego indyka i wymagającą produkcję inspirowaną dziełami From Software.

Lista gier PlayStation Plus – luty 2024

Już 6. lutego 2024 do abonamentu trafi:

  • Foamstars – premierowa multiplayerowa gra akcji mocno wzorowana na uznanej serii Splatoon od Nintendo. Tytuł zapowiada się na szaloną i przystępną produkcję, która pozwoli zasmakować szalonych zmagań na zamkniętych arenach wieloosobowych.
  • Rollerdrome łączy w sobie zręcznościową jazdę na rolkach z ciekawymi trikami i strzelaniem w zwolnionym tempie. Tutaj niemal zawsze trzeba być w ruchu, a poziom trudności rozgrywki potrafi dać popalić. Produkcja zdobyła uznanie graczy i recenzentów, więc warto dać jej szansę jeśli do tej pory była poza waszym radarem.
  • Stellrising to udany souls-like od studia Spiders, które zasłynęło przede wszystkim z całkiem solidnych gier, takich jak Greedfall czy Technomancer. Produkcja wyróżnia się przede wszystkim niespotykanym klimatem i umiejscowieniem akcji w alternatywnej wizji Paryża w czasach rewolucji francuskiej.

Co Wy sądzicie o takim zestawieniu?

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297