Premiera STAR WARS Battlefront Classic Collection

Pakiet STAR WARS™: Battlefront Classic Collection jest już dostępny na dostępny na konsolach PlayStation 4/5, Xbox One/Series X|S, Nintendo Switch oraz PC (Steam). Fanów serii czeka niepowtarzalna okazja do ponownego przeżycia klasycznych bitew z oryginalnych gier STAR WARS Battlefront (2004) oraz STAR WARS™ Battlefront II (2005), teraz z możliwością rozgrywki online na współczesnych platformach.

Zestaw obejmuje wsparcie dla do 64 graczy online, rozszerzenia trybu Hero Assault oraz wszystkie wcześniej wydane dodatki. Tytuł również otrzymał pełne wsparcie dla Steam Decka.

Zwiastun premierowy STAR WARS: Battlefront Classic Collection

STAR WARS: Battlefront Classic Collection przenosi graczy w centrum legendarnej walki, rozgrywającej się w różnych zakątkach galaktyki STAR WARS. W kolekcji znajdą coś dla siebie zarówno fani bitew naziemnych, jak i potyczek w przestrzeni kosmicznej. Zawiera ona szeroki wybór klas postaci, pojazdów oraz możliwość gry jako kultowi bohaterowie z różnych epok sagi, zarówno w trybie solo, jak i multiplayer.

Gracze mają możliwość wcielenia się w znane postacie z uniwersum, takie jak Mace Windu, Yoda, czy Luke Skywalker, a także stawienia czoła antagonistom, w tym Darth Maulowi, Generalowi Grievousowi czy Darthowi Vaderowi.

W skład Classic Collection wchodzą:

  • STAR WARS Battlefront (2004) – z dodatkową mapą Pałac Jabby.
  • STAR WARS Battlefront II (2005) – z dodatkowymi mapami Bespin: Cloud City, Rhen Var: Harbor, Rhen Var: Citadel, Yavin 4: Arena oraz postaciami Asajj Ventress i Kit Fisto.

Cechy wyróżniające:

  • Tryby Kampanii i Podboju Galaktycznego
  • Ogromne Lokalizacje z Wsparciem dla do 64 Graczy Online – rozległe pola bitew, szeroki wybór pojazdów i statków.
  • Rozszerzony Hero Assault – teraz dostępny na wszystkich mapach naziemnych, w tym na takich, jak Gwiazda Śmierci, Kashyyyk, Kamino i Naboo.

Pierwsze opinie od graczy o STAR WARS: Battlefront Classic Collection nie należą do pozytywnych, a największą wtopą jest dramatycznie niska ilość dostępnych serwerów. W tym momencie twórcy zaoferowali dosłownie trzy, gdzie każdy z nich mieści po 64 użytkowników. Wszystko wskazuje na to, że problem zostanie bardzo szybko naprawiony, a pozostałe elementy kolekcji wykonane są na przyzwoitym poziomie.

Paweł Mikulski
Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 248