Sand Land – intrygująca gra RPG od autora Dragon Ball po polsku i z datą premiery

Cenega, partner Bandai Namco Entertainment w Polsce, przedstawia nowy tytuł dołączający do ich planu wydawniczego – Sand Land. Gra, tworzona przez Akirę Toriyamę, autora Dragon Ball, zabierze graczy w nostaliczną podróż po fascynującym świecie. Premiera odbędzie się 26 kwietnia na PC i konsolach PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X w polskiej i angielskiej wersji językowej.

[steam item = 1979440]

W Sand Land gracze wcielą się w księcia demonów Belzebuba i poprowadzą drużynę bohaterskich wyrzutków przez krainę pełną wyzwań. Podróż ta nie będzie łatwa, ponieważ na drodze czekają bandyci, dzikie zwierzęta i armia królewska.

Najciekawszym elementem gry są rozbudowane pojazdy, które można dostosować do własnych potrzeb. Odblokowując różne części mechaniczne, takie jak broń, silniki czy zawieszenia, gracze mogą projektować i ulepszać swoje pojazdy. Czołgi, motocykle czy skaczące boty to tylko niektóre z opcji, jakie czekają na graczy.

Belzebub, główny bohater, posiada demoniczne moce, które gracze mogą rozwijać i dostosowywać do swojego stylu gry. Możliwość modyfikacji pojazdów, zmiany ich stylistyki, a nawet malowania, pozwala graczom na kreowanie unikalnego stylu.

Rozwijanie obozu w mieście Spino i nawiązywanie relacji z mieszkańcami dodaje grze dodatkowej głębi. Obserwowanie zmian w mieście, wprowadzanie nowych elementów, a także spełnianie prośb i żądań mieszkańców sprawiają, że Sand Land nabiera życia.

Sand Land – polski zwiastun prezentujący rozgrywkę

Sand Land – informacje o premierze i edycji kolekcjonerskiej

Sand Land będzie dostępny w pudełkach już od 26 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej w Edycji Standardowej na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X. Dodatkowo, gra zostanie wydana w Edycji Kolekcjonerskiej, dostępnej w limitowanym nakładzie na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz PC.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

  • Podstawową wersję gry
  • Pakiet Demona Prędkości
  • Zestaw mebli do pokoju: Baza Wojskowa
  • Zestaw mebli do pokoju: Kryjówka
  • Zestaw naklejek Belzebuba
  • Zestaw pocztówek
  • Figurkę Belzebuba (z modyfikacjami)
  • Steelbook

Zainteresowani mogą skorzystać z opcji przedsprzedaży, aby otrzymać trzy dodatkowe skórki dla pojazdu (Jungle Heart Camo, Midnight Leopard Camo, Desert Raptor Camo).

Sand land  edycja kolekcjonerska
Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308