Smalland: Survive the Wilds – premiera na PC i konsolach oraz nowy zwiastun

Wydawca Merge Games i studio Maximum Entertainment ogłaszają, że Smalland: Survive the Wilds opuści wczesny dostęp i będzie dostępny w wersji 1.0 już 15 lutego na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Co nowego w Smalland: Survive the Wilds w wersji 1.0 oraz plany na przyszłość

Gra oferuje rozmach otaczającego świata z kałużami dorównującymi jeziorem, gigantycznymi trawami i walką z różnorodnymi stworzeniami. Możliwość zabawy zarówno solo, jak i z grupą 9 znajomych.

Smalland: Survive the Wilds – zwiastun wersji 1.0

W trakcie okresu wczesnego dostępu, gra doczekała się trzech obszernych aktualizacji, w tym Giant’s Fall, Forbidden Monuments i Amber Valleys, które wprowadziły dodatkowe biomy, postacie, wrogów, przedmioty i istoty.

Twórcy zapowiadają plany na 2024 rok, ukazane w najnowszym zwiastunie, przedstawiając nowe obszary, takie jak pustynie, lasy i ruiny.

Najważniejsze cechy gry

  • Ogromny, otwarty świat z unikalnymi biomami.
  • Kustomizacja postaci poprzez potężne zestawy zbroi.
  • Jazda na ujeżdżanych stworzeniach.
  • Zbieranie surowców, tworzenie broni i budowanie siedlisk.
  • Odkrywanie tajemnic przeszłości wśród bohaterów niezależnych.

Smalland: Survive the Wilds pojawiło się w wczesnym dostępie na Steam i Epic Games Store w marcu 2023 roku, przyciągając 52 tysiące graczy w pierwszym tygodniu i 1,9 miliona godzin na Twitchu.

Cyfrowa premiera wersji 1.0 Smalland: Survive the Wilds zaplanowana jest na 15 lutego na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Posiadacze konsol mogą dodatkowo liczyć na wydanie pudełkowe. Jeśli możecie się doczekać premiery to tytuł jest dostępny do kupinie na Steam i Epic Games Store.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308