Lords of the Fallen przełamuje barierę miliona sprzedanych egzemplarzy w zaledwie dziesięć dni

Gra Lords of the Fallen osiągnęła niebywały sukces, sprzedając się w ponad milionie egzemplarzy w zaledwie dziesięć dni od premiery. Ta gra action-RPG urzekła graczy na całym świecie swoją wciągającą rozgrywką i innowacyjną mechaniką, stanowiąc monumentalne osiągnięcie dla jej twórców, CI Games i wewnętrznego studia HEXWORKS.

Wczesne wyniki sprzedaży

Lords of the Fallen z impetem wkroczyło na rynek, osiągając imponujące wyniki sprzedaży. Raporty sugerują, że gra osiągnęła dobre wyniki, a znaczna liczba kopii sprzedała się szybko po premierze. Dostępność gry na wielu platformach, takich jak PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S, prawdopodobnie przyczyniła się do jej szerokiej dostępności i późniejszego triumfu sprzedaży.

Odbiór Lords of The Fallen w mediach

Co ciekawe, produkcja nie osiągnęła wybitnych recenzji i aktualnie jej średnia na Metacritic plasuje się w okolicach 75%. Odbiór Lords of the Fallen to mieszanka pochwał i konstruktywnej krytyki. Zarówno gracze, jak i recenzenci chwalili unikalną mechanikę dwóch światów i wymagającą. Niektórzy wskazywali jednak również obszary wymagające poprawy, zapewniając, że gra będzie nadal ewoluować i doskonalić się w przyszłych aktualizacjach.

Wpływ Lords of The Fallen na CI Games

Sukces Lords of the Fallen wywarł namacalny wpływ na CI Games, wzmacniając jej pozycję rynkową i perspektywy finansowe. Niezwykła sprzedaż gry bez wątpienia przyczyniła się do pozytywnego postrzegania jej przez rynek, zwiększając optymizm co do przyszłych projektów i przedsięwzięć spółki. Marek Tyminski, CEO CI Games, podkreślił, że gra jest najważniejszym projektem w 20-letniej historii firmy. Wprowadzenie świeżości do gatunku przekłada się na imponujące wyniki sprzedaży.


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297