Lords of the Fallen przełamuje barierę miliona sprzedanych egzemplarzy w zaledwie dziesięć dni

CI Games, we współpracy ze swoim studiem HEXWORKS, ujawniło właśnie obszerny plan ciągłego rozwoju gry Lords of the Fallen.

Gra Lords of the Fallen osiągnęła niebywały sukces, sprzedając się w ponad milionie egzemplarzy w zaledwie dziesięć dni od premiery. Ta gra action-RPG urzekła graczy na całym świecie swoją wciągającą rozgrywką i innowacyjną mechaniką, stanowiąc monumentalne osiągnięcie dla jej twórców, CI Games i wewnętrznego studia HEXWORKS.

Wczesne wyniki sprzedaży

Lords of the Fallen z impetem wkroczyło na rynek, osiągając imponujące wyniki sprzedaży. Raporty sugerują, że gra osiągnęła dobre wyniki, a znaczna liczba kopii sprzedała się szybko po premierze. Dostępność gry na wielu platformach, takich jak PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S, prawdopodobnie przyczyniła się do jej szerokiej dostępności i późniejszego triumfu sprzedaży.

Odbiór Lords of The Fallen w mediach

Co ciekawe, produkcja nie osiągnęła wybitnych recenzji i aktualnie jej średnia na Metacritic plasuje się w okolicach 75%. Odbiór Lords of the Fallen to mieszanka pochwał i konstruktywnej krytyki. Zarówno gracze, jak i recenzenci chwalili unikalną mechanikę dwóch światów i wymagającą. Niektórzy wskazywali jednak również obszary wymagające poprawy, zapewniając, że gra będzie nadal ewoluować i doskonalić się w przyszłych aktualizacjach.

Wpływ Lords of The Fallen na CI Games

Sukces Lords of the Fallen wywarł namacalny wpływ na CI Games, wzmacniając jej pozycję rynkową i perspektywy finansowe. Niezwykła sprzedaż gry bez wątpienia przyczyniła się do pozytywnego postrzegania jej przez rynek, zwiększając optymizm co do przyszłych projektów i przedsięwzięć spółki. Marek Tyminski, CEO CI Games, podkreślił, że gra jest najważniejszym projektem w 20-letniej historii firmy. Wprowadzenie świeżości do gatunku przekłada się na imponujące wyniki sprzedaży.


Scroll to Top