Stampede: Racing Royale – nowa gra kartingowa w formacie Battle Royale debiutuje w Xbox Game Preview

Stampede: Racing Royale, nowa gra kartingowa od Sumo Leamington i Secret Mode, jest już dostępna na konsolach Xbox Series S|X oraz na PC w ramach Xbox Game Preview. Tytuł oferuje zabawę nawet dla 60 graczy jednocześnie oraz liczne opcje personalizacji.

Wyścigi w stylu Battle Royale

W Stampede: Racing Royale gracze stają do walki w rundach podzielonych na trzy eliminacje. Rozgrywka kończy się finałowym starciem, które wyłania zwycięzcę. Tytuł umożliwia odblokowywanie nowych pojazdów oraz modyfikacji. Z premierą gry ruszył „Sezon 0”, który wprowadza 450 elementów do zmiany wyglądu gokartów i zawodników oraz 11 torów pełnych niespodzianek.

Produkcja jest dostępna bezpłatnie w ramach Xbox Game Preview. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą uzyskać ekskluzywny pakiet startowy, który zawiera dodatkowy model gokartu, awatara oraz monety do odblokowywania kolejnych elementów.

Twórcy zachęcają do śledzenia kanałów gry w mediach społecznościowych (Discord | | Tik Tok | Instagram | YouTube), gdzie można uzyskać informacje o nadchodzących wydarzeniach i sezonach. Więcej informacji znajdziecie też na oficjalnej stronie Stampede: Racing Royale.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308