Tails of Iron 2 oraz Beyond Galaxyland w ograniczonej czasowo wersji demo

United Label zaprezentuje na Steam Next Fest 2024 dwa nadchodzące tytuły w formie bezpłatnych wersji demonstracyjnych: Tails of Iron 2: Whiskers of Winter oraz Beyond Galaxyland. Festiwal odbywa się od 10 do 17 czerwca i jest okazją do przetestowania tych gier przed ich premierami zaplanowanymi na drugą połowę roku.

Tails of Iron 2: Whiskers of Winter, kontynuacja mrocznego RPG akcji od Odd Bug Studio, pozwala graczom wcielić się w Arlo, syna Strażnika Północy, który stawia czoła nowemu zagrożeniu – Mrocznym Skrzydłom. Gra oferuje ulepszony system walki z użyciem żywiołów, polowanie na gigantyczne bestie oraz rozbudowę osady Winter’s Edge. Dodatkowym atutem jest narracja Douga Cockle’a, znanego z Wiedźmina 3, która dodaje głębi fabule.

Beyond Galaxyland to przygodowa gra RPG 2.5D od Sama Enrighta, która zabierze graczy na międzygalaktyczną misję Douga i jego świnki morskiej Boom Boom, mających na celu ocalenie Ziemi przed tajemniczym niszczycielem światów. Gra charakteryzuje się turową walką, eksploracją różnorodnych planet oraz łapaniem unikalnych stworzeń. To klasyczna opowieść sci-fi z emocjonującymi przygodami i starciami z potężnymi bossami.

Steam Next Fest to doskonała okazja do sprawdzenia wielu perełek, które zadebiutują w najbliższych miesiącach. Zarówno Tails of Iron 2, jak i Beyond Galaxyland zapowiadają się świetnie, więc zdecydowanie polecam wypróbować je samodzielnie.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297