Tails of Iron 2: Whiskers of Winter zadebiutuje jeszcze w tym roku

Odd Bug Studio i United Label zapowiedzieli właśnie Tails of Iron 2: Whiskers of Winter, kontynuację bardzo ciepło przyjętej gry RPG akcji z 2021 roku.

Tails of Iron 2 przenosi nas do świata utrzymanego w w mrocznym, średniowiecznym klimacie, a fabuła skupia się na losach Arlo, syna Strażnika Północy. Gracze wcielają się w bohatera stając na czele krucjaty przeciwko Mrocznym Skrzydłom – nowemu zagrożeniu zagrażającemu królestwu Ratdom. Gra obiecuje jeszcze więcej ciekawych starć i rozbudowaną kampanię fabularną.

Pierwszy zwiastun Tails of Iron 2: Whiskers of Winter

Rozbudowana rozgrywka i nowości

Sequel wprowadza szereg nowości i ulepszeń, w tym rozbudowany system walki, który teraz obejmuje użycie mocy czterech żywiołów, zapewniając jeszcze większą dynamikę i taktyczną głębię potyczkom. Dodatkowo, gracze będą mieli możliwość polowania na gigantyczne bestie, co nie tylko urozmaici rozgrywkę, ale także pozwoli na zdobycie unikalnych materiałów. Duży nacisk zostanie położony na rozbudowę własnej bazy, co znacząco wpłynie na możliwości ulepszania broni i ekwipunku. Co ciekawe, ważną rolę odegra też cykl dnia i nocy – w zależności od aktualnej pory natrafimy na inne zagrożenia.

Tails of Iron 2: Whiskers of Winter ma zadebiutować na PC i konsolach w dalszej części 2024 roku. Już teraz można dodać grę do listy życzeń na platformie Steam. Jeśli nie mieliście okazji sprawdzić pierwszej części gry to szczerze polecam nadrobić zaległości – to zaskakująco rozbudowana i wymagająca produkcja (opcjonalnie, bo są tu poziomy trudności) w bardzo ciekawej i niestandardowej stylistyce.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308