TEKKEN 8 ze znakomitymi wynikami sprzedaży, nowa zawartość w drodze

Bandai Namco, wydawca gry TEKKEN 8, z radością informuje o osiągnięciu ponad 2 milionów sprzedanych kopii w ciągu pierwszego miesiąca od premiery. Gra, która zadebiutowała 26 stycznia, zyskała uznanie zarówno wśród krytyków, jak i graczy, osiągając imponujący wynik sprzedaży ponad miliona egzemplarzy już w pierwszych 24 godzinach. Firma zapowiada dalszy rozwój gry poprzez wprowadzanie nowych aktualizacji, turniejów i wydarzeń.

Esport – TEKKEN WORLD TOUR 2024

W kontekście rozgrywek e-sportowych, TEKKEN WORLD TOUR 2024 rozpocznie się 13 kwietnia, przenosząc rywalizację z TEKKEN 7 na nową odsłonę serii. Turniej, organizowany na całym świecie, pozwoli graczom na zdobywanie punktów i awansowanie w rankingach, a najlepsi z nich zmierzą się w finałach o tytuł najlepszego gracza TEKKEN 8.

TEKKEN 8 ze znakomitymi wynikami sprzedaży

Tekken Shop – opcjonalne skórki do kupienia

W najbliższej przyszłości TEKKEN 8 wzbogaci się o „Tekken Shop” – sklep w grze, który zaoferuje przedmioty do personalizacji postaci, w tym kostiumy z poprzednich części serii, skórki dla awatarów oraz licencjonowane przedmioty. Nowa zawartość ma na celu zwiększenie możliwości personalizacji ulubionych bohaterów. Dostępność kosmetycznych mikrotransakcji pozwoli twórcom kontynuować rozwój gry.

Tekken 8 to ogromny sukces

Sprzedaż TEKKEN 8 znacząco przekroczyła wyniki swojego poprzednika w analogicznym okresie, z TEKKEN 7 utrzymującym się na czele serii z rekordową sprzedażą 11,8 miliona kopii na całym świecie. Gra jest dostępna w wersji pudełkowej w edycjach Ultimate, Premierowej i Kolekcjonerskiej na PlayStation 5, Xbox Series X i PC, a także w edycji Standardowej na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Dodatkowo, wyłącznie w ofercie sklepu www.mediaexpert.pl, dostępny jest ZESTAW ŻELAZNEJ PIĘŚCI dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X, zawierający grę, oficjalną czapkę z daszkiem, mini plakat oraz oryginalne puzzle składające się z 1000 elementów.

TEKKEN 8 ze znakomitymi wynikami sprzedaży
Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308