Terminator: Dark Fate – Defiance – demo intrygującego RTSa już dostępne na Steam Next Fest

W intrygującej grze RTS Terminator: Dark Fate – Defiance możemy przenieść się do postapokaliptycznej przyszłości. Oficjalnie licencjonowana gra od Skydance została udostępniona za darmo w wersji demonstracyjnej na platformie Steam przez wydawcę Slitherine w ramach trwającego Steam Next Fest.

[steam item = 1839950]

Gra Terminator: Dark Fate – Defiance osadzona jest w filmowym uniwersum, gdzie ocaleni ludzie walczą z potężną, syntetyczną Legią w skomplikowanych taktycznych bitwach. Oba obozy są uzbrojone w broń z bliskiej przyszłości oraz technologię maszyn. W zrujnowanym świecie po Dniu Sądu Ostatecznego największe zagrożenie może pochodzić nie tylko od niszczycielskich maszyn, ale także od innych grup ocalałych ludzi.

Demo Terminator: Dark Fate – Defiance zawiera trzy scenariusze dla jednego gracza oraz jedną mapę potyczki w trybie Assault Mode. Misje te obejmują pierwsze poziomy kampanii, wprowadzając graczy w podstawy gry i przedstawiając postapokaliptyczny świat z trzema wyraźnie zarysowanymi frakcjami: Założycielami (Founders), Legionem i Ruchem (Movement).

Pełna wersja gry Terminator: Dark Fate – Defiance będzie oferować wiele opcji kampanii, rozbudowane dialogi, wydarzenia oraz cele misji. Gracze będą mieli możliwość zarządzania swoją armią, ulepszania umiejętności postaci, broni oraz pancerzy dla oddziałów i pojazdów. Będą także mogli dostosowywać jednostki oraz kupować i sprzedawać ludzi, sprzęt i zaopatrzenie.

Tryb potyczki dla jednego gracza w demie Terminator: Dark Fate – Defiance skupia się na trybie Assault Mode. Gracze mogą wybierać między frakcjami Założycieli i Legionu, z zadaniem atakowania lub obrony Podziemnej Bazy. Pełna wersja gry będzie również zawierać mapy w trybie Domination Mode, umożliwiając wybór wszystkich trzech frakcji z różnymi zasadami wsparcia.

Strategia czasu rzeczywistego Terminator: Dark Fate – Defiance pozwoli graczom wykorzystać swoje wojskowe umiejętności w przyszłej wojnie, charakteryzującej się działami plazmowymi, dronami i oczywiście imponującymi robotami bojowymi. Decyzje będą miały wpływ na kolejne misje.

Terminator: Dark Fate – Defiance zostanie oficjalnie wydany jesienią 2023 roku na PC.


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297