Terminator: Survivors – nowy materiał z survivalowej produkcji

NACON zaprezentował nowy materiał z gry Terminator: Survivors, pierwszego tytułu w tym uniwersum, który nastawiony jest na przetrwanie w otwartym świecie. Produkcja osadzona jest w ruinach cywilizacji po wydarzeniach z Dnia Sądu.

Zwiastun pokazuje proces tworzenia postapokaliptycznego świata. Zespół programistów pod kierownictwem Marco Ponte, dyrektora generalnego i dyrektora kreatywnego, dąży do wiernego odtworzenia atmosfery dwóch pierwszych filmów z serii, kładąc duży nacisk na elementy przetrwania oraz poczucie ciągłego zagrożenia ze strony T-800.

W grze Terminator: Survivors będziemy mogli zarządzać bazą ruchu oporu, rozbudowywać ją i ulepszać swoje wyposażenie. Tytuł umożliwi interakcje z różnymi frakcjami ludzi walczących o zasoby i terytorium. Każda z nich ma mieć swoje unikalne poglądy na temat Skynetu i odgrywać ważną rolę w nowym, chaotycznym świecie.

Tereny obejmują różnorodne środowiska, takie jak strefy górskie, pustynie i ruiny miejskie. Mają cechować się dużą dbałością o szczegóły charakterystyczne dla każdego z biomów, co powinno mocno poprawić wrażenia z eksploracji. Ważnym elementem gry jest walka, która wymaga starannego planowania, aby uniknąć szybkiej i krwawej śmierci.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308