Udane Garden Life: A Cozy Simulator jest już dostępne na Nintendo Switch

Garden Life: A Cozy Simulator to niezwykle relaksująca gra, która może pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami graczy na Steam od dziś jest również dostępna na kolejnej platformie – Nintendo Switch. Pomimo oczywistych ograniczeń wizualnych gra ma spore szanse wzbudzić zainteresowanie miłośników wirtualnego ogrodnictwa. Warto również dodać, że Garden Life: A Cozy Simulator jest dostępne w polskiej wersji językowej z napisami.

Garden Life: A Cozy Simulator na Nintendo Switch – premierowy zwiastun

Jaką grą jest Garden Life: A Cozy Simulator?

Tytuł pozwala przenieść się do świata wirtualnego ogrodnictwa. W grze mamy możliwość posadzenia nasion, odpowiedniego ich podlewania, nawożenia oraz przycinania roślin, aby podkreślić ich naturalne piękno i zapewnić im zdrowy rozwój. Gra oferuje odkrywanie różnorodnych, kolorowych odmian roślin i pozwala na odblokowanie pełnego potencjału każdej z nich.Twórcy zaimplementowali proceduralną symulację wzrostu, dzięki czemu każda roślina rośnie w unikalny sposób, a niektóre z nich mogą nawet dostosować się do otoczenia, wspierając się o pobliskie obiekty.

19 minut rozgrywki z Nintendo Switch – po polsku

Gracze mają całkowitą swobodę w projektowaniu swojego ogrodu – można swobodnie umieszczać rośliny i obiekty, tworząc własne, unikalne kompozycje. Garden Life zachęca również do angażowania się w życie społeczności poprzez sprzedaż kwiatów i bukietów na placu wioski, co pozwala na zakup nowych nasion, ozdób i narzędzi w sklepie.

To tylko kilka najciekawszych mechanizmów rozgrywki, które znajdziecie w grze – więcej warto sprawdzić samodzielnie.

Paweł Mikulski
Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 248