Demo ciekawej metroidvanii Ultros dostępne na Steam Next Fest

Niezależny deweloper Hadoque zaprezentował nowy trailer nadchodzącej gry Ultros . Jest to psychodeliczna platformówka akcji, która obiecuje zanurzyć graczy w barwnym, innym niż zwykle wszechświecie. Przy okazji poznaliśmy datę premiery na PC (Steam, Epic Games Store) oraz konsolach Sony Playstation 4/5. Twórcy udostępnili również wersję demonstracyjną gry, która będzie dostępna do 19 lutego w ramach Steam Next Fest.

[steam item = 2386310]

Psychedeliczna sztuka i szybka walka

Ultros wyróżnia się wśród innych gier platformowych akcji dzięki swojej uderzającej, kolorowej i psychodelicznej oprawie wizualnej. Trailer ukazuje różnorodne sceny i poziomy gry, zanurzone w roztańczonej palety kolorów i kalejdoskopie kształtów. Jednak gra nie skupia się tylko na estetyce. Obiecuje również ekscytujące doświadczenia związane z walką, gdzie gracze będą toczyć intensywne bitwy, wykonywać płynne kombinacje z bronią białą oraz unikać ataków wrogów dzięki zwinności i skokom.

Oprócz dynamicznej walki, Ultros wprowadza innowacyjny system farmy. Gracze będą mieli za zadanie uprawiać rośliny w świecie gry, znanym jako Sarkofag. To unikalne połączenie szybkiej walki i spokojnego ogrodnictwa może zapewnić całkiem ciekawe i niestandardowe doświadczenia.

Ultros – data premiery

Hadoque potwierdził, że Ultros zostanie wydany 13 lutego 2024 roku. Gra będzie dostępna na platformach PC, PlayStation 4/5. Wy też nie możecie się doczekać premiery? 🙂

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308