Visions of Mana na prezentacji Xbox Direct – nowy materiał z gry

Square Enix niespodziewanie zaprezentowało Visions of Mana na najnowszej prezentacji Xbox Direct. Tytuł to zapowiedziany niedawno nowy rozdział w wieloletniej historii serii Mana, który oznacza powrót serii na scenę RPG, oferując graczom nowe doznania i unikalne elementy.

Visions of Mana to jednoosobowa gra akcji RPG, w której gracze wcielają się w postać Vala, wykwalifikowanego wojownika wyruszającego w epicką podróż. Narracja rozwija się, gdy Val dołącza do swojej przyjaciółki z dzieciństwa, wybranej na alm, aby odnowić przepływ mocy mana przy Drzewie Mana. Gra obiecuje rozległe eksploracje, porywające walki i świat cechujący się kolorową oprawą wizualną i wyrazistymi postaciami.

Niezwykłym elementem jest dynamiczny system walki, obejmujący manewry powietrzne, ataki magiczne i pomoc duchów żywiołów za pomocą specjalnych broni. Szybka, strategiczna rozgrywka gwarantuje satysfakcję zarówno dla doświadczonych fanów, jak i nowych graczy w świecie serii Mana.

Po latach remaków i eksperymentów, Visions of Mana zapowiada powrót serii na konsole i PC. Premiera gry zaplanowana jest na lato 2024 roku, a gra będzie dostępna na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC. To wyjątkowa okazja dla fanów serii Mana i nowych graczy, by doświadczyć magii tego fantastycznego świata.

Poniżej znajdziecie zwiastun zapowiadający Visions of Mana:

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297