Wersja demo Stargate: Timekeepers oraz stream prosto od twórców

Mamy przyjemność poinformować, że podczas dzisiejszego specjalnego wydarzenia na żywo z okazji Dnia Stargate, firma Slitherine ogłosiła wydanie pierwszego odcinka gry Stargate: Timekeeper bezpłatnie dla każdego chętnego – demo jest już dostępne do pobrania na platformie Steam.

[steam item = 1523650]

W ramach obchodów 29. rocznicy premiery filmu Stargate w kinach, Slitherine organizuje specjalne wydarzenie na żywo na Twitchu. Gościem specjalnym będzie Martin Wood, reżyser serii SG-1, która zainspirowała tę grę wideo. Dołącz do wydarzenia na żywo tutaj: SlitherineTV Twitch.

Stargate: Timekeeper, opracowane przez Slitherine we współpracy z MGM, to gra taktyczna w czasie rzeczywistym, która kładzie nacisk na przebiegłość, skradanie się i sporo startegicznych akcji. Historia rozgrywa się po wydarzeniach z odcinka 21 sezonu 07 SG-01 – “The Lost City Part 2”. Gra podzielona jest na dwa sezony, z których pierwszy będzie dostępny na PC od 12 grudnia 2023 roku, a drugi w pierwszym kwartale 2024 roku.

Kupując grę, wszyscy otrzymają dostęp do obu sezonów w jednym pakiecie i bez dodatkowych kosztów. Zwiastun pierwszego odcinka znajdziesz tutaj.


Paweł Mikulski
Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 270