Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition zadebiutuje już wkrótce

Dziś KOEI TECMO Europe i studio Team NINJA ogłosili Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition, najbogatszą edycję ich mrocznej gry RPG akcji. Premiera cyfrowa tej kompleksowej wersji została zaplanowana na 7 lutego 2024 roku i obejmie platformy Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz PC za pośrednictwem Windows i Steam.

[steam item = 1448440]

Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition to kompilacja trzech pakietów DLC – „Battle of Zhongyuan”, „Conqueror of Jiangdong” i „Upheaval in Jingxiang”. Dodatkowo, zawiera nową zawartość końcową, „The Thousand-Mile Journey”, prezentując postacie z armii Cao Cao, Sun Ce i Liu Bei. Gracze mogą się także spodziewać nowych rodzajów broni (cestus, długi miecz i bat), etapów, Bestii Boskich, wyższych poziomów trudności i rozszerzonych funkcji.

W Complete Edition znalazły się także elementy związane z pierwotną wersją gry, takie jak „Baihu Armor”, „Zhuque Armor”, „Qinglong Armor” i przedmiot „The Records of the Grand Historian”, który wyświetla lokalizację tzw. Marking Flags na mini-mapie.

Z okazji premiery Complete Edition i dla uczczenia oryginalnego wydania, Team NINJA wprowadzi nowy zestaw wyposażenia, „Xuanwu Armor”, dostępny dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry oraz Complete Edition.

Dodatkowo, KOEI TECMO Europe poinformowało o udostępnieniu wersji demonstracyjnej Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition, dostępnej wyłącznie na PC od 7 lutego. Gracze będą mogli stawić czoła demonom i władcom w dwóch wczesnych etapach gry, a zapisane dane z wersji demo będą mogły być przeniesione do pełnej wersji po zakupie.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297