Wystartowała letnia wyprzedaż na Steam – tysiące gier i Steam Deck taniej!

29 czerwca wystartowała letnia wyprzedaż na Steam. To doskonała okazja, aby zaktualizować swoją bibliotekę gier i odkryć nowe tytuły, które od dawna chciałeś wypróbować. Przy okazji Valve po raz pierwszy zdecydowało się na tak solidną przecenę Steam Decka w wersji 256 i 512 GB.

W tym momencie możesz kupić urządzenie do 20% taniej:
– cenę podstawowej wersji 64 GB obniżono o 10%, więc jest dostępny za 1709,10 zł
– za 256GB zapłacimy po raz pierwszy o 15% mniej, czyli 2124,15 zł
– najmocniejsza edycja z matowym ekranem i pamięcią 512 GB to koszt na poziomie 2479,20 zł – zniżka sięga rekordowych 20%

Czas oczekiwania na dostawę to w tym momencie od 2 do 4 tygodni.

Nie da się ukryć, że widać tu efekt pojawienia się na rynku solidnego rywala w postaci ASUS ROG Ally – dla konsumenta nie ma nic lepszego niż konkurencja.

Jeśli chodzi o gry to w promocji znajdziemy mnóstwo świetnych tytułów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam przejrzeć swoje listy życzeń, a jeśli potrzebujecie inspiracji to serwis Łowcy Gier przygotował solidną listę najciekawszych pozycji z wyprzedaży oraz kolekcję najlepszych gier do 10 zł. Akcja trwa do 13 lipca, więc jest chwila czasu na zastanowienie.

Dajcie znać co udało Wam się upolować.

Paweł Mikulski
Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 270