Zapowiedziano ulepszoną edycję Dark Envoy: Director’s Cut

Miłośnicy strategicznych RPG akcji mogą zacierać ręce – 15 maja 2024 roku ukaże się Dark Envoy: Director’s Cut, czyli rozbudowana i ulepszona edycja nieco niedocenionej polskiej produkcji.

W reżyserskiej wersji gry znajdziemy szereg zmian:

– Fabuła została wzbogacona o nowe sceny i bardziej dynamiczne przerywniki filmowe, a pierwszy akt gry pozwala na sterowanie dwoma postaciami zamiast wyłącznie Malakim.
– Ulepszono również wyważenie rozgrywki, kładąc nacisk na broń białą i wzmacniając dwuręczną broń dystansową.
– Nowe przedmioty będzie można znaleźć w skrzyniach i zdobyć jako łupy po pokonanych wrogach.
– Oprawa gry również doczekała się małych poprawek – ulepszono wygląd mapy oraz złóż mineralnych.

Dark Envoy to RPG akcji osadzony w świecie, gdzie magia ściera się z technologią. Gracze wcielają się w dowódcę grupy łowców artefaktów i stają przed wieloma wyzwaniami. Rozbudowany system walki, unikalne klasy postaci, system RPG oferujący szerokie możliwości rozwoju i decyzje wpływające na fabułę – to tylko niektóre z atutów gry. Dodatkowo, Dark Envoy posiada tryb kooperacji online, pozwalający na wspólną zabawę z drugą osobą.

Dark Envoy: Director’s Cut będzie dostępny na PC za pośrednictwem platform Steam i GOG już od 15 maja. Jeśli posiadacie grę w swoich bibliotekach to ulepszenie odbędzie się bez żadnych dodatkowych kosztów w ramach łatki 1.4.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297