Agencja Focus Nation nawiązuje współpracę ze studiem Mighty Koi

Polskie Mighty Koi, założone w 2022 roku, rozpoczęło współpracę z agencją marketingową Focus Nation. Ich zadaniem będzie promocja studia oraz gier Thorgal i Nocny Wędrowiec. Agencja ma także zbliżać świat biznesu do gamingu, angażując marki w projekty związane z tymi produkcjami oraz poszerzając ich grono odbiorców.

Thorgal to gra przygodowa z elementami RPG, oparta na popularnych komiksach Grzegorza Rosińskiego i Jeana Van Hamme’a. Produkcja ma na celu przyciągnięcie zarówno fanów komiksów, jak i nowych graczy.

Nocny Wędrowiec to gra inspirowana powieścią „Pan Lodowego Ogrodu” Jarosława Grzędowicza, łącząca elementy RPG i soulslike. Produkcja ma charakteryzować się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wciągającą fabułą.

Michał Korczak, Strategy & Managing Director Focus Nation, podkreśla, że agencja zamierza wykorzystać swoje doświadczenie, aby marki mogły stać się częścią tworzonej historii, docierając do zaangażowanych graczy.

Marcin Grzegórski, założyciel i Managing Director Mighty Koi, zaznacza, że współpraca z Focus Nation to krok naprzód w umacnianiu pozycji studia. Dzięki wsparciu agencji, Mighty Koi może skupić się na tworzeniu gier, pozostawiając działania marketingowe w rękach doświadczonego partnera.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 308