Alan Wake 2 z pełnym Ray Tracingiem i DLSS 3.5 zadebiutuje już 27 października

Najnowsza gra od Remedy Entertainment, Alan Wake 2, zostanie wydana 27 października z imponującą grafiką wykorzystującą pełny Ray Tracing oraz przyspieszenie DLSS 3.5. Gra, wydana przez Epic Games, pozwoli graczom na eksplorację dwóch pięknych, ale jednocześnie przerażających światów, które prezentują prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną grafikę w historii gier. Gracze będą szukać źródła nadprzyrodzonej ciemności, która uwięziła Alana w nieskończonym koszmarze.

Nowa generacja Ray Tracingu w Alan Wake 2 dzięki wsparciu NVIDIA DLSS 3.5

Pełny Ray Tracing w Alan Wake 2 symuluje światło w całej scenie, co pozwala na tworzenie grafiki niemalże nierozróżnialnej od rzeczywistości. Dzięki technologii GeForce RTX z RT Cores oraz przyspieszeniu AI NVIDIA DLSS, pełny Ray Tracing w grach w czasie rzeczywistym stał się możliwy.

W Alan Wake 2 gracze doświadczą spektakularnego oświetlenia, bogatego cieniowania i ekstremalnych poziomów szczegółowości, prezentując niektóre z najbardziej realistycznych wizualizacji widocznych do tej pory w grze. Dla uzyskania najlepszej wydajności zaleca się włączenie DLSS Ray Reconstruction.

Dla tych, którzy chcą ulepszyć swoje doświadczenie w Alan Wake 2 z maksymalnymi efektami Ray Tracingu, NVIDIA oferuje pakiet Alan Wake 2 GeForce RTX 40XX. Kupując kwalifikujące się karty graficzne GeForce RTX 4070, 4070 Ti, 4080 i 4090 oraz komputery stacjonarne, lub laptop z GeForce RTX 4090, RTX 4080 lub RTX 4070, gracze otrzymają cyfrową kopię gry.

Aby zagrawantować najlepszą wydajność gry Alan Wake 2, NVIDIA wprowadzi sterownik Game Ready 26 października.

Więcej informacji znajdziecie na stronie NVIDIA.

Jakość oprawy wizualnej ma swoją cenę – wymagania sprzętowe Alan Wake 2

Nawet jeśli nie posiadasz komputera lub laptopa GeForce RTX, możesz cieszyć się Alan Wake 2 dzięki strumieniowaniu z chmury z technologiami takimi jak DLSS 3.5 i Reflex, dzięki NVIDIA GeForce NOW.

W nadchodzących tygodniach NVIDIA planuje również wprowadzenie wsparcia DLSS dla innych gier, takich jak Ikonei Island: An Earthlock Adventure i Shadows of Doubt.


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297