Immortals of Aveum z nową zawartością i kolejnymi poprawkami

Immortals of Aveum to gra, która nie miała lekkiego startu ze względu na bardzo wysokie wymagania sprzętowe i sporo niedoróbek. Twórcy jednak starają się, aby poprawić doświadczenia graczy i stale ulepszają produkcję. Listopadowa aktualizacja „Echokolektor” przynosi nową zawartość, poprawki wydajności oraz świeże wyzwania, które z pewnością zainteresują zarówno weteranów, jak i nowicjuszy w świecie Aveum.

Aktualizacja 16.11.2023

Co nowego w aktualizacji „Echokolektor”?

Nowe zagrożenia i wyzwania

Gracze będą musieli stawić czoła nowym przeciwnikom i odkryć spaczone Świątynie Roztrzaskania, które są portalami do nieznanych wcześniej obszarów Aveum. Pojawi się też nowy boss, z którym zmierzymy się po dotarciu do Bramy Ostrzy. Aktualizacja wprowadza też dodatkowe wyposażenie, które pomoże graczom na ścieżkach Wszechwojny.

Nowa Gra Plus (NG+) i kolejny poziom trudności

Opcja NG+ pozwala na ponowne przejście kampanii z większością zdobytych umiejętności i zaklęć, a także na dalsze ulepszanie wyposażenia i uczestnictwo w trudniejszych walkach. Twórcy zadbali też o miłośników wyzwania – nowy poziom trudności będzie dostępny zarówno przy rozpoczęciu nowej kampanii, jak i w Nowej Grze +. Każde starcie w tym trybie to walka o przetrwanie.

Immortals of Aveum sprawdzimy bezpłatnie

Gracze na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC (EA APP) będą mogli skorzystać z darmowej wersji próbnej gry od 16 listopada 2023 roku. W drugiej połowie miesiąca opcja ta dotrze również na Steam.

Twórcy wciąż pracują nad rozwijaniem Immortals of Aveum, słuchając opinii społeczności i starają się wydobyć z gry jak największy potencjał. Jeśli połączenie dynamicznej strzelanki rodem z Call of Duty z dynamiczną magią budzi wasze zainteresowanie to grze warto dać szansę, zwłaszcza, że demo zostanie udostępnione już niedługo. To solidna produkcja, która cierpi przede wszystkim przez optymalizację.


Scroll to Top