Immortals of Aveum z nową zawartością i kolejnymi poprawkami

Immortals of Aveum to gra, która nie miała lekkiego startu ze względu na bardzo wysokie wymagania sprzętowe i sporo niedoróbek. Twórcy jednak starają się, aby poprawić doświadczenia graczy i stale ulepszają produkcję. Listopadowa aktualizacja „Echokolektor” przynosi nową zawartość, poprawki wydajności oraz świeże wyzwania, które z pewnością zainteresują zarówno weteranów, jak i nowicjuszy w świecie Aveum.

[steam item = 2009100]

Aktualizacja 16.11.2023

Co nowego w aktualizacji „Echokolektor”?

Nowe zagrożenia i wyzwania

Gracze będą musieli stawić czoła nowym przeciwnikom i odkryć spaczone Świątynie Roztrzaskania, które są portalami do nieznanych wcześniej obszarów Aveum. Pojawi się też nowy boss, z którym zmierzymy się po dotarciu do Bramy Ostrzy. Aktualizacja wprowadza też dodatkowe wyposażenie, które pomoże graczom na ścieżkach Wszechwojny.

Nowa Gra Plus (NG+) i kolejny poziom trudności

Opcja NG+ pozwala na ponowne przejście kampanii z większością zdobytych umiejętności i zaklęć, a także na dalsze ulepszanie wyposażenia i uczestnictwo w trudniejszych walkach. Twórcy zadbali też o miłośników wyzwania – nowy poziom trudności będzie dostępny zarówno przy rozpoczęciu nowej kampanii, jak i w Nowej Grze +. Każde starcie w tym trybie to walka o przetrwanie.

Immortals of Aveum sprawdzimy bezpłatnie

Gracze na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC (EA APP) będą mogli skorzystać z darmowej wersji próbnej gry od 16 listopada 2023 roku. W drugiej połowie miesiąca opcja ta dotrze również na Steam.

Twórcy wciąż pracują nad rozwijaniem Immortals of Aveum, słuchając opinii społeczności i starają się wydobyć z gry jak największy potencjał. Jeśli połączenie dynamicznej strzelanki rodem z Call of Duty z dynamiczną magią budzi wasze zainteresowanie to grze warto dać szansę, zwłaszcza, że demo zostanie udostępnione już niedługo. To solidna produkcja, która cierpi przede wszystkim przez optymalizację.


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297