Lords of the Fallen: Rozwój gry napędzany przez społeczność

CI Games, we współpracy ze swoim studiem HEXWORKS, ujawniło właśnie obszerny plan ciągłego rozwoju gry Lords of the Fallen.

Po sukcesie halloweenowego wydarzenia „Season of the Bleak„, koniec roku obiecuje przynieść jeszcze więcej emocji dzięki dwóm różnorodnym wydarzeniom, które mają wprowadzić świeżą zawartość do Mournstead. Wydarzenia te są częścią większej strategii, która obejmuje regularne cotygodniowe aktualizacje skoncentrowane na optymalizacji wydajności, zwiększeniu stabilności i poprawie balansu gry, szczególnie dla doświadczeń w grze online cross-play.

Lords of The Fallen aktualizacje i nowości
Lords of The Fallen: aktualizacje i nowości zaplanowane do końca roku

Nowości w Lords of The Fallen – jest na co czekać!

Przed końcem roku gracze mogą liczyć na nowe zadania fabularnych, które odblokują unikalne zestawy zbroi i broni – niektóre z nich zostały stworzone we współpracy ze społecznością podczas specjalnych transmisji na żywo. Ponadto gra rozszerzy swoje magiczne zasoby o 12 nowych zaklęć, wprowadzi więcej finiszerów i zaimplementuje liczne funkcje sugerowane przez fanów. Jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji przez społeczność jest unikatowy system modyfikatorów w trybie Nowej Gry Plus (NG+).

Nadchodząca fala darmowej zawartości to kontynuacja współpracy ze społecznością, która okazała się kluczowa w szybkim wprowadzaniu znaczących zmian, takich jak dostosowanie gęstości wrogów, skorygowanie poziomu trudności bossów i ponowne wprowadzenie punktów kontrolnych do NG+.

Lords of the Fallen jest obecnie dostępne do zakupu na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Aby uzyskać więcej informacji o CI Games i ich projektach, w tym ambitnym Lords of the Fallen, odwiedź oficjalną stronę internetową.


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297