Nvidia szlaleje, a GeForce Now wzbogaca ofertę o m.in gry z Xbox Game Pass PC

Nvidia przygotowała wiele ciekawych zapowiedzi na Gamescomie – począwszy od małej rewolucji w technologii skalowania obrazu DLSS 3.5, po znaczące rozbudowanie katalogu gier dostępnych w chmurze GeForce NOW. Jest to aktualnie najbardziej zaawansowana technologicznie platforma do grania strumieniowego, więc wiele osób zapewne ucieszy dodanie wybranych produkcji z Xbox Game Pass PC.


Największe tytuły trafiają do chmury w dniu premiery

Epic Games Publishing, CD Projekt Red oraz Deep Silver to tylko niektórzy z wydawców, którzy postanowili udostępnić swoje najnowsze produkcje w dniu premiery na platformie GeForce NOW. Gry takie jak Alan Wake 2, Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, PAYDAY 3 czy Party Animals będą dostępne dla subskrybentów usługi bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Dzięki technologii NVIDIA RTX ON oraz DLSS 3.5, gracze będą mogli cieszyć się niesamowitą jakością grafiki bezpośrednio z chmury.

Xbox Game Pass w GeForce NOW

Pierwsze tytuły z Xbox PC Game Pass są już dostępne w chmurze. Wśród nich znajdują się gry od Xbox Game Studio oraz Bethesda, takie jak Deathloop czy Grounded. Co więcej, użytkownicy GeForce NOW, którzy zakupili gry w sklepie Microsoft lub posiadają aktywny abonament Xbox Game Pass, mogą je strumieniować bez dodatkowych opłat.

Lista 25 nowych tytułów w chmurze

 1. WrestleQuest (21 sierpnia, Steam)
 2. Jumplight Odyssey (21 sierpnia, Steam)
 3. Blasphemous 2 (24 sierpnia, Steam)
 4. RIDE 5 (24 sierpnia, Steam)
 5. Age of Empires: Definitive Edition (Xbox)
 6. Age of Empires III: Definitive Edition (Xbox)
 7. Age of Empires IV (Xbox)
 8. Crusader Kings III (Xbox)
 9. Dead Cells (Xbox)
 10. Deathloop (Xbox)
 11. Doom 2016 (Steam)
 12. Gears 5 (Xbox)
 13. Grounded (Xbox)
 14. Mount & Blade II: Bannerlord (Xbox)
 15. No Man’s Sky (Xbox)
 16. Pentiment (Xbox)
 17. Quake (Xbox)
 18. Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut (Xbox)
 19. Stellaris (Xbox)
 20. The Texas Chain Saw Massacre (Xbox)
 21. Trackmania (Steam)
 22. Valheim (Xbox)
 23. Warhammer 40,000: Darktide (Xbox)
 24. Wolfenstein: Youngblood (Xbox)
 25. Wolfenstein II: The New Colossus (Xbox)

Wyzwanie GeForce NOW Ultimate KovaaK’s

NVIDIA zachęca do wzięcia udziału w wyzwaniu GeForce NOW Ultimate KovaaK’s. W tym tygodniu do wygrania jest półroczny abonament Xbox PC Game Pass. Szczegóły konkursu dostępne są na oficjalnych stronach GeForce NOW na Twitterze i Facebooku.

Podsumowanie

Targi Gamescom 2023 przyniosły wiele emocji dla fanów gier. Dzięki GeForce NOW gracze na całym świecie będą mogli cieszyć się najnowszymi produkcjami bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt. Więcej informacji na temat nowości można znaleźć na oficjalnym blogu firmy NVIDIA.

Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297