Zwiastun Strafielda z klimatycznym utworem od Imagine Dragons

Wydaje się to niemal niemożliwe, ale już jutro pierwsi gracze będą mogli zagrywać się w Starfielda – dla posiadaczy edycji Premium gra zostanie odblokowana 1. września od godziny 2:00, reszta musi poczekać do piątego. Bethesda przygotowuje nas do wielkiej premiery i opublikowała właśnie nowy zwiastun, na którym możemy zobaczyć piękne krajobrazy, a w tle przygrywa autorski utwór od Imagine Dragons.

Materiał jest niesamowicie klimatyczny i wprost zachęca do eksploracji kosmosu. Dziś też poznamy opinie największych serwisów o grze – recenzje powinny zacząć się pojawiać już po godzinie 18:00.

Jesli planujecie zagrać w Starfielda na Steam Decku poprzez Xbox Game Pass Cloud to polecam poradnik instalacji, który pozwoli wam osiągnąć najlepszą jakość oprawy wizualnej i najniższe opóźnienia. Niestety, Steam Deck nie spełnia minimalnych wymagań gry i prawdopodobnie będzie się to wiązało z dużymi problemami z wydajnością.


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297