Cyberpunk 2077: Widmo Wolności w 4K na długim materiale – dzielnica Dogtown, nowe drzewko umiejętności, przebudowana policja i perki

CD Projekt RED nie ma się czego wstydzić i do prezentacji Cyberpunk 2077: Widmo Wolności podchodzi bardzo ochoczo. Twórcy udostępnili ponad godzinny materiał w rozdzielczości 4K z nowego dodatku, w którym poruszają najważniejsze zmiany w grze.

Na filmie możemy zobaczyć jak bardzo Cyberpunk 2077 został przebudowany, a także rzucić okiem na nową dzielnicę Dogtown, która to będzie miejscem akcji dodatku Widmo Wolności. A zmian jest naprawdę sporo. Jedną z ważniejszych jest zupełnie przemodelowany system policji – ta stała się dużo bardziej agresywna i naturalnie reaguje na wykroczenia gracza. Bardzo dużą rolę odegra tutaj walka w pojazdach, niektóre samochody będą mogły mieć zamontowaną wierzę strzelniczą lub wyrzutnię rakiet, co znacząco odmieni podejście do rozgrywki.

Ponadto otrzymamy zupełnie odmieniony system perków, a także nowe drzewko umiejętności „Relic”. Osoby, które pierwszy raz wejdą do świata Cybepunka otrzymają niemal zupełnie inną produkcję, niż to jak wyglądała w dniu premiery, a weterani dostaną tyle ulepszeń, że będzie warto wrócić do tej produkcji na nowo. Więcej informacji o Aktualizacji 2.0 oraz Widmie Wolności znajdziecie tutaj.

Premiera Cyberpunk: Widmo Wolności zaplanowana jest na 26 września 2023 roku na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz PC

Sprawdź również materiał z prezentacją ulepszonej technologii DLSS 3.5 opublikowany przez Nvidię:


Paweł Mikulski

Paweł Mikulski

Zapalony gracz i miłośnik technologii. Lubię grać zarówno na PC, jak i konsolach, ale moje największe odkrycie to Steam Deck.

Artykuły: 297